Facebook Google+ Twitter

Biała Podlaska. Policja informuje

W związku z trudną sytuacją na rynku trzody chlewnej, związaną z wystąpieniem przypadków ASF, rolnicy z powiatu bialskiego, zapowiedzieli protest we wtorek na DK nr 2 Biała Podlaska - Międzyrzec Podlaski.

 / Fot. Wikipedia/ zdj. ilustracyjne4 października 2016r. od godz. 8.00 do godz. 20.00 na drodze krajowej nr 2 będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Kolumna ciągników rolniczych w ilości około 30 - 40 jadących z prędkością do 20 km/h będzie przemieszczała się po drodze krajowej na odcinku od miejscowości Woroniec do wiaduktu na ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej, a następnie w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego i zawróci do Worońca.

Protestujący rolnicy, mogą również utrudniać ruch pojazdów w rejonie przejścia dla pieszych przy przystanku autobusowym na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woroniec - informuje podinsp. Robert Cybulski rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Rolnicy chcą w ten sposób zwrócić uwagę na swoją sytuację i brak reakcji władz na stwierdzone ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terenie powiatu bialskiego oraz nieuruchomienie interwencyjnego skupu trzody chlewnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.