Facebook Google+ Twitter

Biała Podlaska. W warunkach recydywy

Ptaki drapieżne unikają atakowania dużych stad i małych. Pierwsze - niebezpieczne, drugie nieopłacalne. Dowodzi to inteligentnych form ich przystosowania. Dwaj recydywiści zaatakowali kobietę. Co na to psychologia emocjonalna?

 / Fot. Archiwum PolicjiMieszkanka Białej Podlaskiej zawiadomiła oficera dyżurnego bialskiej Policji, że padła ofiarą rozboju.

Z jej relacji wynikało, że na ul. Reformackiej podeszło do niej dwóch mężczyzn, którzy zaczęli ją szarpać i po przewróceniu na ziemię wyrwali jej i ukradli torebkę z zawartością telefonu komórkowego, pieniędzy w kwocie 100 zł., dokumentów osobistych i innych przedmiotów.

- W wyniku podjętej przez mundurowych penetracji ul. Reformackiej i okolic zatrzymano jednego ze sprawców, a następnego  / Fot. KWP Lublindnia policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ujęli drugiego napastnika – powiedział rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej kom. Jarosław Janicki.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy wobec podejrzanych o dokonanie tego czynu, Marka K. lat 42 i Mirosława M. lat 52 zamieszkałych w Białej Podlaskiej.

Obaj usłyszeli zarzuty w warunkach recydywy, gdyż odsiadywali już kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej rozboje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.