Facebook Google+ Twitter

"Biała Sobota" - Poznań zaprasza panów po czterdziestce

W najbliższą sobotę miasto Poznań organizuje akcję bezpłatnych badań dla poznaniaków od 40 roku życia. "Biała Sobota" tym razem zorganizowana zostanie pod hasłem "Akcja prostata 2011"

Źródło:http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://en.wikipedia.org/wiki/USG / Fot. Fot. Etan J. TalWśród nowotworów wykrywanych u mężczyzn najczęstszym jest rak gruczołu krokowego. Niestety nadal jest on zbyt późno wykrywany dlatego w wielu przypadkach prowadzi do zgonu chorego. Często nawet szybka i poważna operacja prostaty okazuje się zbyt późną reakcją.

Dlatego tak ważna jest wczesna interwencja. Z tego względu Miasto Poznań zaprasza do skorzystania z darmowych badań z zakresu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka prostaty.

W sobotę - 18 czerwca w godzinach od 9.00-13.00
zaplanowano przeprowadzenie 300 konsultacji lekarskich oraz badań USG.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w akcji powinni wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo pod nr tel. 61 873 90 26. Zgłoszenia przyjmowane są od wtorku w godzinach od 8.00 - 13.00.

Akcja realizowana jest przez Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ przy ulicy Szwajcarskiej 3.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.