Facebook Google+ Twitter

Białobrzegi: Policjanci zatrzymali dilerów narkotyków

Policjanci i celnicy zatrzymali w czwartek, 31 maja, 10 młodych mieszkańców Białobrzegów, zamieszanych w rozprowadzanie narkotyków. Znalezione u nich narkotyki są zanieczyszczone kwasem siarkowym.

Zatrzymani mają od 18 do 24 lat. Policjanci przyszli do nich z prokuratorskim nakazem przeszukania zajmowanych pomieszczeń. Znaleźli m.in. 4,5 grama amfetaminy, nasiona konopi indyjskich oraz akcesoria do zażywania narkotyków. Po wstępnej ekspertyzie wiadomo, że narkotyki były zanieczyszczone kwasem siarkowym i niezidentyfikowanym proszkiem. Jego nazwę ustalą szczegółowe badania.

- Nie jest to dla nas zaskoczeniem, bo zdarzało się również mieszanie amfetaminy np. z drobno potłuczonym szkłem, pochodzącym ze świetlówek. Znane są też przypadki dosypywania do narkotyków talku, gipsu zeskrobanego ze ściany, środków przeciwbólowych. Dilerzy dosypywali także do marihuany substancję pochodzenia zwierzęcego, a „zaoszczędzony” narkotyk zużywali – mówi Tadeusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Akcja była elementem śledztwa prowadzonego w sprawie rozprowadzania narkotyków na terenie powiatu białobrzeskiego. Zatrzymani mężczyźni są członkami większej grupy białobrzeskich dilerów.
Grójecki sąd podejmie decyzję w tej sprawie najpóźniej w sobotę. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.