Facebook Google+ Twitter

Białorusinka ma zapłacić za poród 23 tys. zł

Swietłana ze swoim synkiem Michaiłem, w szpitalu w Białymstoku. Teraz musi zapłacić 23 tys. zł. Taką kwotę wyliczył szpital w Białymstoku za zabiegi okołoporodowe i dwutygodniowy pobyt Białorusinki w placówce.

 / Fot. PolskapreseObywatelka Białorusi zaczęła rodzić 13 km przed białoruską granicą, była w 32. tygodniu ciąży. Poród odbył się w samochodzie, a syna odebrał ojciec Walentin, który zdołał dotrzeć do granicy skąd dziecko i matka trafili do szpitala w Białymstoku. Szpital wyliczył opłatę za zabiegi okołoporodowe i dwutygodniowy pobyt Białorusinki i jej dziecka Michaiła na oddziale na kwotę 23 tysięcy złotych.

Zdjęcia ze szpitala są na stronie: bialystok.naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ania Lukaszewicz
  • Ania Lukaszewicz
  • 23.01.2012 12:39

dot komentarza ad rem
Człowieku zanim zabierzesz głos to zoriętuj się najpierw co znaczy zielona karta. Ziel. kart. to jest ubespieczenie na samochód, nie dla osoby. Ta pani była ubespieczona, ponieważ nie jest możliwe przekroczenie granicy bez ubespieczenia. Ale jak sobie wyobrażasz ubespieczenie nienarodzonego dziecka?! Bez aktu urodzenia a nawet imienia. Więc zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty to 10 razy zastanów się jak wypadniesz. Najłatwiej kogoś skrytykować i osądzić nie mając pojęcia o przepisach oraz o sytuacji w której się znalazła. Głupszego komentarza jeszcze nie czytałam! Daj Bóg żebyś nie okazał(a) w takiej lub podobnej sytuacji!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 22.01.2012 19:02

Czy ktoś sobie zdaje sprawę ile kosztuje opieka nad noworodkiem -wcześniakiem ? To są ogromne pieniądze , dochodzą do 50 tysięcy i więcej. Białorusinka wybierając się do obcego kraju powinna się zabezpieczyć . Są też umowy międzynarodowe na pomoc medyczną ale podstawową. Ambasada białoruska powinna pokryć koszty pobytu matki i dziecka w szpitalu . Potem niech się dalej rozliczają .

Komentarz został ukrytyrozwiń
 ad rem
  • ad rem
  • 22.01.2012 18:23

Tyle kosztują procedury wysoko specjalistyczne [ zielonej karty nie miała ?] ubezpieczenia ? czy to coś dziwnego że ma zapłacić ? Polka w każdym innym kraju też by zapłaciła

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.