Facebook Google+ Twitter

"Biały" - finalista programu "Must be the Music" w Cieszynie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-22 14:02

Już 25 sierpnia 2012 r. w Cieszynie, w klubie "Underground - II poziom Rozrywki" przy ul. Głębokiej 17, wystąpi Sebastian ''Biały'' Białek, finalista programu "Must be the Music".

material prasowy / Fot. material prasowyBiały jako jedyny otrzymał 56 proc. głosów telewidzów, najwięcej w historii programu i podbił serca milionów Polaków. Biały poprzez prawdziwą i łamiąca konwenanse muzykę, został okrzyknięty współczesnym bohaterem, głosem młodego pokolenia - w jednej chwili stał się idolem nastolatków.

Kora po występie Białego w programie Must be the Music - Tylko muzyka powiedziała: ''Po raz pierwszy słyszę, że nikt nikomu nie dopi*****a, to jest świetnie opowiedziane i zaśpiewane''.

Po występie w programie prasa pisała o Sebastianie: "Biały z Must be the Music 3 króluje na Facebooku - Internauci są nim zachwyceni. Sebastian Białek, podbił serca publiczności i widzów swoim utworem Walczę do Końca".

material prasowy / Fot. material prasowyObok Białego na scenie w Cieszynie wystąpią również: Sadam oraz Fonomagia z Częstochowy, RDU crew z Żywca i raper Conte z Gorzowa Wielkopolskiego.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniu koncertu. Wejście na koncert od 16 lat.

BIO
Biały - Sebastian Białek. II miejsce w Debiuty From Poland w 2011, Finalista programu Must be the Music.

Biały wydał w podziemiu trzy płyty ''Suma-Sumarum'', ''Exclusive'' oraz ''Refleksje'' LP, tą ostatnią można pobrać całkowicie za darmo z oficjalnej strony artysty www.bialyoficjalnie.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.