Facebook Google+ Twitter

Białystok: Kary więzienia za samosąd w Włodowie utrzymane

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-19 16:14

Białostocki sąd apelacyjny utrzymał w mocy wyrok i karę 4 lat więzienia dla trzech braci za zabójstwo agresywnego sąsiada. To sprawa głośnego linczu we Włodowie w warmińsko-mazurskiem.

Sąd oddalił apelacje obrońców, którzy chcieli uchylenia wyroku i ponownego rozpoznania sprawy.
Przed czterema laty oskarżeni pobili sąsiada, który pijany biegał po Włodowie i im groził. Twierdzą, że gdy go zostawili nadal żył.

Później na miejsce zdarzenia poszło jeszcze dwóch mężczyzn - mówią, że pobity już nie żył, a oni "w złości" jeszcze "pobili" jego ciało.

W styczniu sąd okręgowy w Olsztynie skazał braci na kary 4 lat więzienia w zawieszeniu, biorąc pod uwagę, że na zgłoszenia mieszkańców Włodowa o agresywnym sąsiedzie, policja nie reagowała właściwie.

Podczas rozprawy apelacyjnej w Białymstoku córka jednego z nich zeznała ,że kiedy ojciec wrócił zasugerował, że to on zabił sąsiada. Sąd jednak nie dał jej wiary i skazał dziś trzech braci na kary bezwzględnego więzienia. Skazani będa musieli stawić się w zakładzie karnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I to jest największy skandal i porażka państwa obywatelskiego. Bandyci i recydywiści możecie tryumfować. Prawo jest dla bandytów, a nie zwykłych obywateli. Kto teraz podejmie się obrony zwykłych obywateli gdy zawiodą instytucje do tego powołane?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.