Facebook Google+ Twitter

Białystok - Promocja, głupcze

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-04-11 18:05

Białystok. Do tej pory postrzegany jako miasto Krzysztofa Kononowicza, którego rozsławił internet, a mieszkańcy jako plebs z Polski B. Do czasu. Przyszedł Tadeusz Truskolaski i powiedział: dość.

Białystok tak naprawdę nigdy nie był znany. Nie wszyscy Polacy chyba nawet wiedzieli gdzie leży miasto nad rzeką Białą. Nikomu to nie przeszkadzało.

Białystok od 3 miesięcy ma już nowego prezydenta. Na początek w promocji było niemrawo. Pomoc przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz robiony na szybko sylwester miejski. Kiedy prezydent Truskolaski miał już swobodę w działaniu to wziął się porządnie za promocję miasta.

Niedługo w Białymstoku otwarcie placu miejskiego (podczas Dni Białegostoku od 19 do 24 czerwca). Miasto będzie przez 6 dni świętować a kulminacją wszystkiego będzie impreza "Hity na czasie" organizowane przez Radio Eska. Wszystko będzie transmitowane na żywo w telewizyjnej "Dwójce".

Białystok ostatni raz na antenie telewizji zaistniał kilka lat temu. Telewizja TVN zorganizowała zawody Strong Man. Niestety, stolica województwa podlaskiego cierpi na brak stosownej przestrzeni do organizacji takich imprez plenerowych. Jedyne to lotnisko Krywlany. To tam odbywają sie największe imprezy, tylko tam wejdzie "cały Białystok". Tam w 1991 r. gościł też papież Jan Paweł II.

Tadeusz Truskolaski ruszył z pompą. Jeżeli cała kadencja ma wyglądać tak jak teraz to pozostało się modlić, by dla tej pompy paliwa nie zabrakło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.04.2007 22:05

Obserwuję na bierząco wydarzenia lokalne więc wiem co piszę. Plac miejski to zasłiga Truskolaskiego bo jego poprzednik kilka razy zmieniał zdanie co do wyglądu tego odcinka. Zaczął od 150 metrowego deptaka (w tym 100 metrów parkingu). Potem jednak chciał plac miejski, ale gdy już była sporządzona koncepcja to zmieniano zdanie i zlecano wykonanie kolejnej. Dlatego z całą stanowczością stwierdzam ze plac miejski, który własnie jest robiony to zasługa Truskolaskiego.

Cała jego kandydatura rozpoczęła się z pompą i mieszkańcy Białegostoku, którzy go poparli nie są zawiedzeni. Przynajmniej jeszcze się nie spotkałem z głosem krytycznym co do całości. Krytykowane są raczej pojedyńcze, niektóre decyzje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy otwarcie placu miejskiego to zasługa Truskolaskiego :):):)? Wybacz Kamil ale coś tutaj dziwny nieobiektywizm odczuwam. Artykuł potrzebny ale ostatnie zdanie niekoniecznie. Gdzie ta pompa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.