Facebook Google+ Twitter

Biblioteka w Otrębusach miejscem spotkań dziennikarzy Wiadomości24.pl

Kolejnym - po łódzkiej herbaciarni - miejscem, udostępnionym dziennikarzom naszego serwisu jest Biblioteka Publiczna w Otrębusach koło Warszawy.

Tu będzie galeria / Fot. Rafał NastarowiczJak przystało na bibliotekę, jest to miejsce ciche, skromne, idealne do przeprowadzania wywiadów. Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze w dworku Toeplitza. Do dyspozycji dziennikarzy będą dwa tarasy widokowe otoczone zielenią. Na miejscu znajduje się InfoCentrum, w którym na komputerze można przygotować materiał, a dzięki sieci Wi-Fi, wysłać go następnie do redakcji (dostęp do Internetu jest bezpłatny). Gdyby pogoda nie pozwoliła skorzystać z tarasów, zawsze można popracować w galerii, która dopiero powstaje.

Biblioteka w Otrębusach / Fot. Rafał NastarowiczBiblioteka znajduje się w Otrębusach (25 km od Warszawy) przy ulicy Wiejskiej 1. WKD oferuje bardzo dobry dojazd (5 minut od stacji). Z pewnością plusem tego miejsca jest cisza, o którą ciężko w Warszawie. Za biblioteką znajduje się piękny park ze stawem, który tylko dopełnia panującego tutaj klimatu.

Biblioteka jest czynna 4 dni w tygodniu: poniedziałek 9-18, środa 9-18, czwartek 12-18, piątek 12-18. Zapraszamy wszystkich dziennikarzy z okolic Otrębus, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, ale również ze stolicy.

Przed przybyciem prosimy o kontakt z dyrektorką biblioteki – Grażyną Nowocień (608-078-126) albo ze mną (790-023-380) lub wysłać e-mail na adres: bibliotekaotrebusy@poczta.onet.pl

InfoCentrum jest również do dyspozycji dziennikarzy / Fot. Rafał NastarowiczW InfoCentrum znajduje się 7 komputerów więc nie ma oba o brak miejsca / Fot. Rafał NastarowiczDworek Toeplitzów / Fot. Rafał NastarowiczWidok z tarasu / Fot. Rafał NastarowiczTaras / Fot. Rafał NastarowiczTaras / Fot. Rafał Nastarowicz


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

u nas? :D ale u nas nie ma ochrony... może kiedyś była.
Swoją drogą zapraszam ponownie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.09.2009 17:28

....ja już tam nawet byłem, ale przejścia miałem z ochroniarzami.... :-)) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Otrębusy to daleko od Wawy? To wolisz do Łodzi...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda że daleko od Wawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

No ładnie... :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.