Facebook Google+ Twitter

Biedroń o SLD: Nie będę uczestniczyć w oszustwie

Prezes Kampanii Przeciwko Homofobii zrezygnował ze startu w wyborach z list SLD. Jak stwierdził, sojusz dokonał oszustwa twierdząc, że otwiera się na nowe środowiska lewicy.

Sonda

Czy Biedroń twoim zdaniem poprawnie ocenia sytuację SLD?

 / Fot. Łukasz Gdak/W24"Widocznie przerosłem ich intelektualnie i ideologicznie" - stwierdził dla Polsat News Biedroń. Dodał przy tym, że wokół Napieralskiego zbierają się osoby mierne jeżeli chodzi o doświadczenie polityczne i działalność publiczną.

Zdaniem Biedronia, SLD próbowało handlować z nim miejscami na listach. Najpierw zaproponowano mu miejsce w Gdyni po zmarłej Izabeli Jarudze-Nowackiej, by ostatecznie dać je Leszkowi Millerowi. Później - jak stwierdza szef KPH - "przehandlowano miejsce dla mnie z Partią Kobiet i z Zielonymi" w Gdańsku - czytamy w Onet.pl.

Biedroń rezygnuje ze startu z list SLD


Biedroń stwierdził, że czuje się oszukany przez SLD, które jego rękami próbowało oszukać także własnych partnerów. "Proszę zobaczyć, kto ma jedynki (...). To są osoby kompletnie nieznane z działalności publicznej" - mówi działacz KPH. Według niego miejsca otrzymują zaufani ludzie Napieralskiego i on się na taki sposób uprawiania polityki nie godzi. "Ja w takim oszustwie uczestniczyć nie chcę" - kończy Biedroń.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

polka
 • polka
 • 12.08.2011 20:05

jondruś jakis ty gupi,az cie żal

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
 • jędrzej
 • 12.08.2011 18:38

uciekaja z pisu jak tonacego statku wręcz stadami co sie dzieje płaczcie moherowe watahy na wymarciu czy jak to radek powiedział na wybiciu

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 12.08.2011 17:42

widac wyraznie ze w sld niedobrze sie dzieje no po prostu partia sie cofa sporo odeszło dobrych posłów i nie gadajcie głupot ze to szczury dobrze ze chociaż do po a nie do tej partii matołkow pisu

Komentarz został ukrytyrozwiń
merlin
 • merlin
 • 12.08.2011 17:27

dla mnie takie osoby jak Biedroń nie powinny byc tak medialnie promowane-natura to rodzina-KOBIETA I MĘŻCZYZNA! NIGDZIE W PRZYRODZIE SAMIEC Z SAMCEM...OKROPNOŚĆ!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 12.08.2011 14:03

Robert Biedroń. Powinien zniknąć i nic już więcej nie mówić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Krzysztofie,
OCZYWIŚCIE .Wiara w to, że jest inaczej jest niezwykle naiwna i dziwię się, że ludzie wciąż dają się namówić na "robienie za tło".
Na przykładzie lokalnego posła z niesmakiem obserwowałem jego indywidualną wewnątrzpartyjną kampanię (a raczej walkę) o miejsca na liście.To było takie "To be or not to be". A ludzie spoza partii zostaliby natychmiast zjedzeni przez zjednoczony front działaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Kostrzewa
 • Krzysztof Kostrzewa
 • 12.08.2011 06:03

Czego się ci ludzie spodziewają ? Wiadomym jest, ze najlepsze miejsca w pierwszych rzędach otrzymają ważni i ważniejsi znajomi królika. Środowisko pana Biedronia potrzebne jest SLD tylko jako tęczowe tło do podskoków i wygibasów polityków z nadwaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytam, bo jakoś nie zauważyłem żeby żądał czegoś wyjątkowego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 11.08.2011 23:08

@jaku nie zrobi tego, bo to by była zbyt duża przykrość zrobiona prezesowi.... trzeba być ludzkim i zrozumieć....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorzu W.
też nie wiem, ale ten Pan ze swoją grupa nacisku wciąż domaga się "praw", tak jakby nie znał konstytucji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.