Facebook Google+ Twitter

Biedroń pali marihuanę? PiS chce go odwołać z Komisji Sprawiedliwości

Andrzej Jaworski z PiS apeluje do marszałka Sejmu o odwołanie posła Ruchu Palikota ze stanowiska wiceszefa Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Sonda

Palisz marihuanę?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakSprawa Roberta Biedronia zaczęła się od jego słów w trakcie dyskusji na temat legalizacji narkotyków po expose premiera Tuska. Jak podaje rp.pl Biedroń przerwał wystąpienie Roberta Telusa (PiS) krzycząc "Ja palę! Palę..."

W odpowiedzi na zachowanie parlamentarzysty, Andrzej Jaworski z Prawa i Sprawiedliwości zaapelował do marszałka Sejmu - Ewy Kopacz o odwołanie Biedronia z zajmowanego stanowiska, ponieważ uważa, że osoba która nie szanuje prawa, nie może być w prezydium tak ważnej komisji. Wtóruje mu Andrzej Biernat z Platformy Obywatelskiej, który uważa, że chwalenie się łamaniem prawa przez parlamentarzystę jest karygodne. Najbardziej zainteresowany - Robert Biedroń twierdzi, że mówił o paleniu kadzidełek, a to nie jest zabronione przez prawo.

Według informacji rp.pl Ewa Kopacz jeszcze nie zajęła się sprawą, ale nieoficjalnie się mówi, że posłowi Ruchu Palikota raczej nie grozi utrata stanowiska.

Źródło: rp.pl
Zobacz, który materiał ma najwięcej lajków na FB


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

gorol
  • gorol
  • 23.11.2011 21:54

nie dziwie sie ze pali marihuanne papierosy podrozeja

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 23.11.2011 20:33

popieram Palikota i prawo do palenia gandzi,pedałów ponabijać na pal,niech mają ostatnią przyjemność w życiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 23.11.2011 18:04

@ rp [wtorek 20:42]
Co Ty wygadujesz ?! Co Biedroń dobrze zrobił ? Ten wałkoń w życiu nic dobrego nie zrobił z wyjątkiem nadstawiania dupy kolesiom pedrylom. I taki matoł staje się Twoim idolem ? Wstydź się. I wyjaśnijmy tu jedną sprawę : Robert Biedroń dla pedryli jest de facto ROBERTĄ BIEDRONIOWĄ . Jest to opinia znanego seksuologa. Więc jeśli stwierdziłeś, że nie jest to kółko różańcowe to powiem tak - popierasz męską kurwę ! Sflaczałą, obślinioną męską kurwę - i nic do rzeczy ma tu tolerancja - ma to na co zasługuje. W każdej rozmowie przerywa mówiącym, szczerzy od lat nie myte pożółkłe zęby i dziwię się ze jeszcze nikt w obślizgły ryj mu nie przyłożył. Przecież on prowokuje po to by wrzeszczeć biją niewinnego pedryla. Oceńmy tak jak na to zasługuje i koniec słownych pieszczot dla pedryli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 23.11.2011 14:10

PiS to banda szczerbatych moherów,gandzia powinna być zalegalizowana ,pijany kierowca zabija,gandzia daje życie bo kuśka lepiej stoi ,wiem bo mieszkałem ćwiarę w RPA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaonna Dark
  • Jaonna Dark
  • 22.11.2011 21:22

Jak to nie szanuje prawa? Prawo NIE zabranie palenia, tylko dystrybucji i posiadania!
Banda ciemniaków. Popatrzcie na Czechów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rp
  • rp
  • 22.11.2011 20:58

Fakt, że gdyby nie pis to byśmy o tym tu nie czytali, ciekawe czy wywołali zamieszanie nieświadomie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Heniek
  • Heniek
  • 22.11.2011 20:54

Platforma dzielnie wspiera Palikota - tak jak wspierała blokadę marszu Patriotów 11 Listopada.

Opluwanie munduru polskiego żołnierza też wspierała Platforma. Tusk nawet odprowadził niemieckich antyfaszystów na Dworzec Główny i podziękował im za wsparcie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
  • elaszychlińska
  • 22.11.2011 20:48

Ruch Palikota robi sobie reklamę a PiS mu w tym pomaga rozkręcając temat. Zgody na marihuanę nie będzie , 400 posłów jest przeciw więc po co dają Palikotowi pole do popisu ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek
  • Mirek
  • 22.11.2011 20:44

Już nie kogoś ale coś wybiera się do sejmu. Co za rozrywkowa instytucja...

Komentarz został ukrytyrozwiń
rp
  • rp
  • 22.11.2011 20:42

Co to kurwa jest, kółko różańcowe? Biedroń dobrze zrobił a ludzie powinni mieć prawo do legalnego palenia. Przy okazji pis powinien spłonąć razem z Babilonem.