Facebook Google+ Twitter

Biedroń z Ruchu Palikota: Tusk miał zająć się kwestią związków partnerskich

Robert Biedroń, poseł Ruchu Palikota, w rozmowie z radiową Trójką, podkreślał, że przeforsowanie ustawy o związkach partnerskich jest priorytetem, ponieważ dotyczy kilkuset tysięcy polskich par.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaBiedroń wypomniał Donaldowi Tuskowi i Grzegorzowi Schetynie z PO, że przed wyborami obiecali zająć się kwestią związków partnerskich po 9 października. Poseł Ruchu Palikota czeka więc na działanie z ich strony.

"W Polsce żyje zgodnie ze statystykami kilkaset tysięcy takich par, które oczekują uregulowania tych kwestii od państwa. Nie tylko jednopłciowych, ale także różnopłciowych. Powinniśmy się zastanowić, jak pomóc tym obywatelom. To nic nie kosztuje budżetu państwa, to jest kwestia, która dotyczy praw człowieka, swobód obywatelskich" - mówił Biedroń, cytowany przez wyborcza.pl.

Robert Biedroń podkreślił, że najważniejsze dla partnerów są kwestie dziedziczenia i wspólnego rozliczania się z podatków. Poseł RP dziwi się, że państwo nie pozwala na to jemu i mężczyźnie, z którym prowadzi gospodarstwo domowe.

Źródła:
wyborcza.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

vagina
  • vagina
  • 26.10.2011 20:33

Co się dzieje !! Pederaści opanowują sejm ! Jawni pederaści, bo ukryci nadal są wśród posłów ! Tuska Biedroń będzie posuwał - ojejej ! Skurczybyk Biedroń. Jak dostanie się do hotelu poselskiego to im dupcie poodwraca. O ! curwa do pijaków dołączą pedały ! Co za kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 25.10.2011 23:24

Na szczęście Donald wie, jak kończy prawdziwy mężczyzna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żega
  • Żega
  • 25.10.2011 17:08

Dziwny jest ten świat,gdzie ludzie z owczym pędem i z ptasim móżdżkiem mają prawo udziału w wyborach do Sejmu.A gdzie selekcja?W REPREZENTACJI powinni grać NAJLEPSI!--Tymczasem dobór kandydatów do naszej reprezentacji,jaką jest SEJM, jest doborem negatywnym.Dopuszczono, w imię szerokiej wolności i tolerancji,osoby fizycznie i umysłowo odbiegające od normy,by reprezentowały społeczeństwo w Sejmie.Jestem tolerancyjnym wobec "innych",ale REPREZENTACJA,moim zdaniem,to za wysokie progi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
lili
  • lili
  • 25.10.2011 15:19

nie mam nic przeciwko takim dziwolągom jakimi są pedały ,transwestyci ale żeby od razu pchać sie do sejmu? przeciez mają swoje kluby ,niech tam spędzają swój czs

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 25.10.2011 15:07

Tak to jest -- debile wybrali degeneratów i partie miłości!!
Teraz to będzie wesoło w sejmie, Samoobrona to przy tym syfie obecnym, to małe piwo z rana...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 25.10.2011 14:31

Ale musisz tak dokuczac TUSKOWI ! A fe......

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.10.2011 14:02

Biedroń nie jest jeszcze posłem, nie ślubował.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jedlina kos
  • jedlina kos
  • 25.10.2011 13:42

Pedały,transwestyci w sejmie,to można wytłumaczyc jednie postępującym debilizmem społeczeństwa.Jak bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum.A jest za co Polaków ukarać:za nierozliczenie komunistów(nie ukaranie zbrodniarzy komunistycznych-ich ofiary,tysiące zakopanych gdzie popadnie szkieletów z przestrzelonymi czaszkami),za dopuszczenie do panoszenia się w Polsce żydowskiej zarazy,za nie odebranie komunistom w wolnej Polsce ich olbrzymich emeryturek podczas gdy ich ofiary wiążą ledwo koniec z końcem,za bezczelnie śmiejące się w sejmie gęby takich Kaliszów,za niszczenie gospodarki,opozycji przez takich Komortusków itd,itd

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojtek
  • wojtek
  • 25.10.2011 13:19

doczekalismy czasow ze wyrzutki spoleczenstwa beda rzadzili ,najwazniejsze sprawy to te ktore sa najwazniejsze dla pedalow i innych padalcow mowiacych o sobie czlowiek dokad zmierzasz Polsko co z toba sie stanie majac takich przedstawicieli

Komentarz został ukrytyrozwiń
hammer2
  • hammer2
  • 25.10.2011 13:13

kto glosowal na cieplego?