Facebook Google+ Twitter

Biedronka zaangażuje Lecha Wałęsę do swoich projektów?

Według portaluspozywczego.pl, Jeronimo Martins optuje za tym, by w ważne projekty społeczne zaangażował się wspólnie z Biedronką legendarny przywódca Solidarności - Lech Wałęsa.

 / Fot. Marek Bachorski-RudnickiBiedronka od wielu lat angażuje się w projekty społeczne z dziedziny Odpowiedzialności Społecznej Biznesu (CSR), współpracując z renomowanymi partnerami - m.in. Caritas Polska. W ciągu ponad 15 lat swojej działalności Jeronimo Martins prowadziło wiele działań na rzecz społeczności lokalnych, w tym także wiele ogólnopolskich projektów społecznych.

Biedronka to bardzo popularna wśród klientów marka. Dąży obecnie na rynku do osiągnięcia statusu największej sieci sklepów detalicznych w Polsce. Według oficjalnych danych w sklepach Biedronki zaopatrzenie robi codziennie ponad 2,5 miliona klientów. W politykę firmy wpisane są ciekawe projekty z zakresu Odpowiedzialności Społecznej Biznesu (CSR).

Jak mówi dla portaluspozywczego.pl, dyrektor generalny sieci Biedronka, Tomasz Suchański: ”Zwróciliśmy się do Pana Prezydenta Wałęsy o możliwość spotkania, jako jeden z największych prywatnych pracodawców w Polsce. Znając jego zaangażowanie w działania na rzecz pracowników, chcemy przedstawić mu nasze dobre praktyki dotyczące warunków pracy oraz rozwiązania z zakresu polityki socjalnej i ochrony praw pracowniczych”. / Fot. Marek Bachorski-Rudnicki

Dyrektor Biedronki wyjaśnia, że wysoko ceniąc społeczne zaangażowanie Lecha Wałęsy, zadeklarowali wstępnie chęć możliwości wspierania ważnych projektów o doniosłym znaczeniu społecznym, którym patronuje Prezydent. Do momentu bezpośredniego spotkania trudno o jakiekolwiek dalsze deklaracje.

 / Fot. Marek Bachorski-RudnickiObecnie Jeronimo Martins w Polsce liczy 1700 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski. Jest jednym z największych pracodawców w Polsce - zatrudnia blisko 32 tys. pracowników.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 30.08.2011 22:12

Panie Konopka, zdecydujecie się, czy Balcerowicz jest be czy cacy.
Chyba, że on jest trochę cacy i trochę be, w zależności od potrzeb wielkiego prowokatora w małej skórze.

Co do Wałęsy to wszyscy wiedzą, ze to Jarek przeskoczył płot :

http://www.youtube.com/watch?v=HaDZ9AV_BmI

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Znając jego (Wałęsy) zaangażowanie w działania na rzecz pracowników" - za rządów Wałęsy i spółki ludzie tracili prace i oszczędności całego życia (patrz Balcerowicz).

Nieświadomie lub świadomie Biedronka robi sobie antyreklamę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kupiec
  • kupiec
  • 30.08.2011 20:36

A ja jednak wolę Lidl bo mają tańsze i świeże produkty,a w biedronce jak kupiłem chleb to na drugi dzień był taki zapleśniały jak by ze 2 tygodnie miał.
Nie rozumiem co się wszyscy tak na ta biedronkę rzucili jak zrobiłem porównanie cen to Lidl jednak wyszedł zdecydowanie taniej,a poza tym mają dużo polskich produktów.
Tak polubiłem ten sklep,że nawet jak był nie czynny z powodu remontu to jeździłem na zakupy aż na Muchoborską mimo, iż na moim skrzyżowaniu jest mnóstwo różnych hev, bazarków, itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 30.08.2011 20:28

Jakie to środowiska? Czy pan zaczął bredzić ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma nic za darmo ! Za profity Wałęsy stracą drobni uliczni sprzedawcy. Środowiska związane z Wałęsą już przygotowały projekt aby karać babcie handlujące pietruszką takie stragany są konkurencją dla dużych sieci handlowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.