Facebook Google+ Twitter

Bieg Chomiczówki za nami

16 stycznia odbył się XXVII Bieg Chomiczówki i VI Bieg o Puchar Bielan. Bieg na Chomiczówce to impreza z tradycjami i wspaniały sprawdzian zimowej formy. Wystartowało w nim ponad 1,2 tys. zawodników i zawodniczek.

 / Fot. Beata Moćko16 stycznia odbył się XXVII Bieg Chomiczówki i VI Bieg o Puchar Bielan. Bieg na Chomiczówce to impreza z tradycjami i wspaniały sprawdzian zimowej formy. Wystartowało w nim ponad 1,2 tys. zawodników i zawodniczek. Pogoda dopisała, temperatura 7 stopni Celsjusza, jak na zimę była bardzo przyzwoita.

Punktualnie o godzinie 10 wystartował pierwszy z biegów na 5 km o Puchar Bielan. Najszybciej metę przekroczyli Michał Bernardelli (15 minut 16 sekund), natomiast z pań Joanna Tekień (18 minut 1 sekunda).

 / Fot. Moćko BeataGodzinę później, o 11 wystartował główny bieg Chomiczówki na 15 km. Zawodnicy mieli do pokonania 3 pętle o długości 5 kilometrów. Najszybszy był Błażej Brzeziński z wynikiem 46 minut 5 sekund, a wśród pań Iwona Lewandowska z czasem 53 minuty 46 sekund.

Wśród biegaczy wypatrzyliśmy reprezentację kolarzy MTB Świata Rowerów w składzie: Daniel Moćko (1 godz. 22 min. 23 sek.), Beata Moćko (30 min. 5 sek. w biegu na 5km), Leszek Rosa (1 godz. 19 min. 14 sek.) Ukończyli bieg z bardzo dobrymi wynikami. Wszyscy zawodnicy po przekroczeniu mety dostali piękne pamiątkowe medale. Bieg prowadził znany naszym kolarzom z cyklu Poland Bike, Bogdan Saternus.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

tydzień temu się odbył. proponuję umieścić w zakładce sport (nie kultura/imprezy) choć uprawianie sportu zapewne to też pewien sposób kultury bycia :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.