Facebook Google+ Twitter

Bieg: Dziewczyny na Politechnikę (Warszawską)

Interesują cię studia na Politechnice Warszawskiej? Jesteś tegoroczną maturzystką? Zapraszamy na 17 kwietnia pod Politechnikę. Wygraj stypendium. Rejestracja darmowa.

Fundacja Perspektywy, wydawca magazynu dla uczącej się młodzieży Perspektywy, zaprasza na wydarzenie sportowe Bieg: Dziewczyny na Politechniki. 17 kwietnia ruszamy spod budynku na placu Politechniki i biegniemy 1,5 km okolicznymi ulicami. Obowiązkowym elementem biegających będzie kask (każda z uczestniczek dostanie go na pamiątkę). Zarejestruj się i dowiedz więcej na stronie dziewczynynapolitechniki.pl/bieg/

Do udziału w Biegu w „Kasku” zapraszamy przede wszystkim kobiety. O nagrodę główną – stypendium Politechniki Warszawskiej na wybrany wydział – walczyć będą mogły wyłącznie dziewczyny zdające w tym roku maturę (po raz pierwszy). Inne uczestniczki biegu będą mogły wygrać nagrody sportowe. Warunkiem otrzymania nagrody głównej – jest dostanie się w najbliższej rekrutacji na dowolny Wydział Politechniki Warszawskiej.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Wszystkie dziewczyny zainteresowane studiami na kierunkach ścisłych zapraszamy ponieważ będziemy również promować ideę dziewczyn na ścisłych (szczególnie na politechnikach).
Babcia mówi ci, że to nie uchodzi? Mama mówi, że nie dasz rady? Tata burczy, że nie znajdziesz pracy? Olej ich. W Polsce brakuje inżynierów i osób ze ścisłym wykształceniem. Coraz więcej dziewczyn decyduje się na ten krok, co powoduje, że zaczyna zmieniać się podejście do dziewczyn na takich kierunkach. Badania pokazują, że studentki ścisłych nie mają problemów z dawaniem sobie rady z przedmiotami i nauką. Są często nawet sumienniejsze od swoich kolegów.
Masz jakieś pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć? Zapraszamy również na dni otwarte kierunków ścisłych - daty i adresy znajdziecie na stronie

dziewczynynapolitechniki.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.