Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18084 miejsce

Bieg na szpilkach w Zamościu

Zamojska Galeria Twierdza wymyśliła w minioną niedzielę dość nietypowe zawody - bieg na 100 m, w butach na 6-centymetrowych szpilkach. W nagrodę były czeki na zakupy, w towarzystwie znanego stylisty Tomasza Jacykowa.

Tomasz Jacyków / Fot. Tadeusz KowalskiEliminacje trwały już od 10 rano. Przystąpiło do nich 20 dziewcząt, a o godz. 13 pięć pań z najlepszymi czasami wystartowało do biegu finałowego. Zdecydowanie wygrała go 24-letnia Anna Zwolak, która osiągnęła świetny czas, nieco ponad 13 sekund, otrzymując w nagrodę czek na zakupy o wartości 1500 zł.

Anna Zwolak / Fot. Tadeusz KowalskiDrugie miejsce w dzisiejszym zajęła Monika Bubińska z Zamościa, uhonorowana gotówką w kwocie 1000 zł, a trzecia była inna zamościanka Agnieszka Całuch, która otrzymała czek 500 zł. W finałowej piątce znalazły się jeszcze Żaneta Kłyż z Krasnobrodu i Anna Szmit z Łabuniek. Dodajmy, że zwycięska trójka to aktualne, bądź byłe biegaczki Agrosu Zamość.

Zwycięska trójka biegu na szpilkach: Anna Zwolak, Monika Bubińska i Agnieszka Całuch. / Fot. Tadeusz KowalskiNa koniec odbył się jeszcze pokaz mody oraz prezentacja odzieży zakupionej przez zwycięskie panie, z pomocą stylisty Tomasza Jacykowa.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.