Facebook Google+ Twitter

Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Nowa wyjątkowa impreza dla poszukiwaczy przygód z województwa Dolnośląskiego i nie tylko.

W dniach 19 - 20. 06. 2010 r.w Złotoryi odbędzie się pierwsza impreza z cyklu "Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów". To nie tylko wyjątkowe zawody sportowo-rekreacyjnymi, ale również ważne wydarzenie społeczno-kulturalne, którego ideą jest promocja Złotoryi wraz z malowniczym Regionem Gór i Pogórza Kaczawskiego.

W biegu może wziąć udział każdy, kto lubi się trochę poruszać, zwłaszcza gdy towarzyszą temu cudowne warunki przyrodnicze i wyjątkowa atmosfera. W czasie tego czerwcowego weekendu organizatorzy zaplanowali część najważniejszą - maraton przez Pogórze Kaczawskie oraz szereg imprez towarzyszących, takich jak: Festyn Podróżnika, w tym zwiedzanie zabytków, szkoła płukania złota, wybijanie monet, możliwość wspinania na ściankach sztucznych i naturalnych, zjazdy na linie, jazda na quadach, koncerty i liczne konkursy.

Podczas tej wyjątkowej imprezy będzie można porozmawiać ze sponsorami - architektami z Wrocławia tworzącymi projekty domów i domy gotowe - którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące budowy i urządzania domu. Mamy nadzieję, że w atmosferze zabawy i sportowej rywalizacji będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić ten wyjątkowy weekend.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.