Facebook Google+ Twitter

Bieg z Joanną Muchą wokół Stadionu Narodowego w Warszawie [Zdjęcia]

Punktualnie o godz. 12 pod Stadionem Narodowym w Warszawie rozpoczęła się pierwsza impreza biegowa pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Gościem honorowym wydarzenia zatytułowanego "Wszyscy jesteśmy Gospodarzami na Narodowym" była Joanna Mucha.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Niektórzy biegali całymi rodzinami. Fot. Piotr Jaguś
Niektórzy biegali całymi rodzinami. Fot. Piotr Jaguś

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

JAN NOWAK
  • JAN NOWAK
  • 13.02.2012 02:10

A NIE TANIEJ BYŁOBY ZROBIĆ kredą KRECHĘ WOKÓŁ PAŁACU KULTURY I NIECH PO NIEJ BIEGAJĄ?
też nie zboczyliby z trasy.
OBIEKT GOTOWY I NIE TRZEBA BYŁO BUDOWAĆ STADIONU ABY WOKÓŁ NIEGO (na zewnątrz) biegać

Komentarz został ukrytyrozwiń
AAA
  • AAA
  • 13.02.2012 02:07

E Szychlinska Wczoraj 17:32

choć raz mogłabyś przestać błaznować

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 12.02.2012 22:25

Krótka fotorelacja - [url]http://i-run.pl/stadion-narodowy-zdjecia.php[/url]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pająk Wiejski
  • Pająk Wiejski
  • 12.02.2012 20:59

Latają jak muchy koło g.... krowiego . Dobrze , że ta krowa przynajmniej nagrodę otrzymała .

Komentarz został ukrytyrozwiń
h.d.
  • h.d.
  • 12.02.2012 20:43

Oj ,..tak zauważyłam te "tłumy" --Dobre ,..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachęcam gorąco do mojej małej interpretacji tego wydarzenia link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sławek
  • Sławek
  • 12.02.2012 18:10

Na tych zdjęciach w tle bezsprzecznie widać, jak nieprzeliczone tłumy warszawiaków, zebrane na tym niezwykłym sportowym święcie, w skupieniu, spokoju i poczuciu odpowiedzialności za kraj pogrążony w kryzysie z powodu niecnych knowań antysystemowej opozycji, pozdrawiają i dopingują swoją Panią Minister Sportu, a przez Nią Naszego Ukochanego Pana Premiera ! Vivat ! Vivat ! Vivat !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewentualnie dajmy mu szansę na tego tenisa:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 12.02.2012 17:51

Donald z rządem nie biegał, bo rząd ma nienormowany czas pracy i dzisiaj pracował.Premier będzie odpoczywał w poniedziałek o ósmej rano, grając w gałę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
E Szychlinska
  • E Szychlinska
  • 12.02.2012 17:32

Podoba mi się ! Fajne zdjęcia ! :))