Facebook Google+ Twitter

Bielan: Moje polityczne drogi z Michałem Kamińskim rozeszły się

Adam Bielan powiedział w TVN24, że Michał Kamiński nie jest już jego współpracownikiem politycznym. Czy to koniec słynnej przyjaźni?

 / Fot. Bartek Syta, PolskapresseAdam Bielan tworzył kiedyś z Michałem Kamińskim jeden z najlepszych tandemów politycznych w Polsce. To w dużej mierze dzięki nim Prawo i Sprawiedliwość najpierw wygrało wybory prezydenckie w 2005 roku, a później parlamentarne w 2006 roku. Nie jest dzisiaj tajemnicą, że znani spin doktorzy przyjaźnili się ze sobą w prywatnym życiu.

Dlatego dzisiaj funkcjonuje pogląd, ze na drodze powrotu Bielana do PiS stoi właśnie Michał Kamiński, który po odejściu do PJN stał się jednym z największych krytyków Jarosława Kaczyńskiego.

Niedawno "Newsweek"postawił tezę, że Michał Kamiński jest bardzo bliski wstąpienia do PO. Tygodnik redagowany przez Tomasza Lisa poinformował, iż wystawa zorganizowana w Parlamencie Europejskim przez Kamińskiego została objęta patronatem przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Były polityk PiS ciepło wypowiada się o Romanie Giertychu, który według mediów również bardzo bliski jest wstąpienia do PO.

Bielan powiedział dzisiaj w TVN24, że nie ma problemu z Michałem Kamińskim i jego polityczne drogi jakiś czas temu się rozeszły. Bielan podkreślił, że jest po kompletnie innej stronie, niż jego przyjaciel.


Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Arek
  • Arek
  • 27.09.2012 01:51

Dlaczego ostatnio sporo politykow uprawia "prostytucje polityczna"? zenujace jak nisko ci ludzie spadaja....

Komentarz został ukrytyrozwiń

O czym to jest?
Czy o Bielanie, który liczy na miejsce na listach wyborczych PiS do Europarlamentu, czy o jakiejś "fazie" w przyjaźni politycznych celebrytów, czy o jakimś wydarzeniu lub jego zapowiedzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.