Facebook Google+ Twitter

Bielan żałuje, że odszedł z PiS. Kaczyński ma go na oku

Adam Bielan po wczorajszym kongresie PiS uważa swoje odejście z tej partii za błąd. Twierdzi, że drugi raz nie podjąłby takiej decyzji. Według niego w Prawie i Sprawiedliwości zaszły pozytywne zmiany.

 / Fot. W. Barczyński, PolskapresseAdam Bielan obecnie jest bezpartyjnym europosłem. Po odejściu z PiS przystąpił do PJN, jednak został usunięty ze względu na ultimatum postawione mu przez kolegów z partii. Kazano mu się opowiedzieć czy jest po stronie PiS czy PJN.

Jak podaje TVN24 Bielan nie zamierza wracać do PiS, ponieważ od jego odejścia minęło tylko kilka tygodni.

Tusk lata rządową flotą niczym taksówką, a jego weekend trwa 4 dni

Europoseł zaznacza, że przyczyną pozytywnych zmian w partii Jarosława Kaczyńskiego był PJN, ponieważ partia musiała bardziej starać się o głosy wyborców. Bielan dodaje, że PJN "miał być lepszą pozycją wobec rządów Donalda Tuska, a dzisiaj stał się przystawką części Platformy, realizuje założenia frakcji Grzegorza Schetyny".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

waldi
 • waldi
 • 21.05.2011 18:16

wór pokutny na siebie, popiół na głowę, pochwa od miecza na szyję- wszystko zrobie aby, być przy korycie w którym jest szmal, ale ten szmal rozdaje Wielki Komtur Von Jarek, nie ważne że Mały Komtur Von Jacek Kurski będzie Zdrajce poniżał..... Liczy się szmal, forsa mamona która leci za wstawanie rano do pseudo pracy. Czy ten opis nie pasuje do wielu innych ludzi WYBRANYCH przez sterowanych "wyborców"

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc
 • gosc
 • 10.05.2011 18:14

PIS to jest po prostu partia zawistnych oszolomów z Jarosławem Kaczyńskim na czele,dla nich się liczy tylko władza nic poza tym.Obecnemu rządowi przyszło rządzić w najgorszym okresie i uważam że i tak sobie bardzo dobrze poradzili.Nie słyszałam żeby jakakolwiek partia włączyła się do pomocy czy to wówczas kiedy były powodzie ,lub kiedy nastąpiła katastrofa smoleńska.Jedynie potrafili szydzić z obecnego rządu i prezydenta.PIS natomiast pewnie do końca życia Jarosława będzie trąbił o katastrofie smoleńskiej i zasługach swojego brata Lecha mimo to że wiele ludzi ma odmienne zdanie na ten temat.pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przykład Bielana wybitnie pokazuje, na czym zależy tym leniom i darmozjadom. Obojętne jaka partia aby nic nie robić i żeby kasa z tego była jak największa. Przypomina mi się partia szachów Pietrzaka. Gram w to w co wygrywam. Figury te same tylko zmieniają czasem miejsce by zyskać w oczach wyborców. No i że coś tam, coś tam się robi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
baltowcom
 • baltowcom
 • 10.05.2011 06:18

Na czas zbliżających się wyborów korzystne byłoby zawarcie porozumienia między PIS i PJN oraz wspólne listy kandydatów do parlamentu,bo jak mi się wydaje nie wszędzie oba ugrupowania mają ludzi dla których interes kraju jest ważniejszy od ich własnego... zwykłego karierowiczostwa.

HOME - http://www.baltow.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
tadek
 • tadek
 • 10.05.2011 04:20

jesli wracasz miedzy wrony musisz krakac jak i ony.poslowie niesamodzielni potrzebuja byc ustawiani sterowani jak kukielki.nie maja wlasnego zdania.od tego maja szefa.zyczmy im tego.pani joanno kluzik rostowska- pani go rozszyfrowala.brawo

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
 • elaszychlinska
 • 09.05.2011 21:56

@ z AA takie masz dziwne zwyczaje wypowiadania się nie na temat ,to takie pisowskie zboczenie ja o chlebie ty o niebie O Niesiołowskim parę stronek dalej !

Komentarz został ukrytyrozwiń
dumis
 • dumis
 • 09.05.2011 21:25

przecierz Bielan ma fałsz w oczach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
 • Jacek
 • 09.05.2011 20:33

W naszym grajdolku politycznym niewiele sie zmienia.Od wielu,wielu lat te same twarze,czasami zmieniaja barwy ,tylko bron Boze oderwac sie od chlewika.Trudno miec szacunek dla takich "politykow "jak Miller,Kaminski,Palikot,Kluzik czy Sikorski.Ciekawe gdzie sie zalapia w przyszlosci,jesli ich obecne ugrupowania straca na popularnosci ? Moze to dobry temat dla buchmacherow ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kocot
 • Jan Kocot
 • 09.05.2011 20:19

No to do Canossy Bielan, załóż wór zgrzebny i do prezesa, okaż mu skruchę ,uklęknij przed prezesem, może zdejmie z ciebie ekskomunike. Ale się nie przejmuj, byle do jesieni, później przystapisz do ataku i wprowadzisz nowego prezesa po totalnej klęsce prezesa Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaa
 • aaa
 • 09.05.2011 20:14

elaszychlinska Dzisiaj 19:56
to samo sądzisz o niesiołowskim?
to zchn-owiec u bezbożników. kaczyński go wyrzucił

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.