Facebook Google+ Twitter

Bielan: Zaszło nieporozumienie. Wsparcie Marty Kaczyńskiej dla stryja tylko prywatne

Adam Bielan z Prawa i Sprawiedliwości zaprzeczył jakoby Marta Kaczyńska miała być bezpośrednio zaangażowana w kampanię prezydencką swojego stryja Jarosława Kaczyńskiego.

 / Fot. PolskapresseAdam Bielan, odpowiedzialny za kampanię prezesa PiS w wyborach prezydenckich, zaznaczył, że doszło do pewnego nieporozumienia. Europoseł PiS twierdzi, że Marta Kaczyńska wprawdzie będzie wspierała swojego stryja zarówno w czasie kampanii jak i po wyborach, ale nie sądzi by bezpośrednio zaangażowana była w kampanię wyborczą. Będzie to wsparcie głównie prywatne i osobiste.

"Nie sądzę, żeby w tej sytuacji, w jakiej się teraz znalazła, chciałaby brać udział choćby w wiecach wyborczych" - mówił Bielan. "My, jako sztab wyborczy, nie zaproponowaliśmy tego" - dodał.

Pogłoski o tym, że Marta Kaczyńska ma zamiar wziąć udział w kampanii Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się po tym jak Joanna Kluzik-Rostowska, szefowa sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, w wywiadzie dla "Polska The Times" zasugerowała, że córka pary prezydenckiej "stanie" za stryjem. Rostkowska jednak nie wyjaśniła, w jaki sposób Marta Kaczyńska miałaby wspierać kampanię prezesa PiS, co wywołało szereg spekulacji.

W prezydenckiej kampanii Lecha Kaczyńskiego Marta pojawiła się z mężem i małą córeczką m.in. na billboardach.

źródło:
gazeta.pl
onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobre posunięcie taktyczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.