Facebook Google+ Twitter

Bielecki będzie szefował doradcom premiera Tuska?

Jan Krzysztof Bielecki pokieruje prawdopodobnie nowym zespołem doradczym premiera. Były szef rządu zastąpi tym samym Michała Boniego, który został ministrem administracji i cyfryzacji.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiZespół doradców premiera ma zostać przeorganizowany. Do nowego składu ma wejść część doradców z zespołu Boniego, kilku członków Rady Gospodarczej oraz specjaliści z Rządowego Centrum Legislacji.

"Rzeczpospolita", kontaktowała się w tej sprawie z Centrum Informacyjnym Rządu, ale nie otrzymała odpowiedzi na pytania o zmiany w zespole doradczym.

Jan Krzysztof Bielecki pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów od stycznia do grudnia 1991 r. Był jednym z założycieli Kongresu Liberalnego-Demokratycznego, który połączył się później z Unią Demokratyczną tworząc Unię Wolności. W rządzie Hanny Suchockiej pełnił funkcję ministra ds. integracji europejskiej. W późniejszych latach był dyrektorem w
Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju i szefował zarządowi Pekao SA. Od marca 2010 r. jest szefem Rady Gospodarczej przy premierze Tusku.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

zom2
  • zom2
  • 27.11.2011 10:21

niech zyje palikot !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
szmulek
  • szmulek
  • 25.11.2011 10:17

To był premier gorszy od Buzka. Ale zarobił miliony gdy robił za "bankiera" i teraz doradca ! Kolejny Polak bez napletka ! Jest ich coraz więcej ! Mośki i Michały ! Kurw*a mać !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tom
  • Tom
  • 24.11.2011 17:58

Kolejna marionetka tym razem ....już nie bezpośrednio przy kasie....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ziutysław
  • Ziutysław
  • 24.11.2011 12:00

Ten jak już coś doradzi, to efekt będze podobny do okresu jego premierostwa z wyprzedażą polskiej prasy, która dzisiaj wspiera reżim faszystowski w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.