Facebook Google+ Twitter

Bielecki będzie szefował doradcom premiera Tuska?

Jan Krzysztof Bielecki pokieruje prawdopodobnie nowym zespołem doradczym premiera. Były szef rządu zastąpi tym samym Michała Boniego, który został ministrem administracji i cyfryzacji.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiZespół doradców premiera ma zostać przeorganizowany. Do nowego składu ma wejść część doradców z zespołu Boniego, kilku członków Rady Gospodarczej oraz specjaliści z Rządowego Centrum Legislacji.

"Rzeczpospolita", kontaktowała się w tej sprawie z Centrum Informacyjnym Rządu, ale nie otrzymała odpowiedzi na pytania o zmiany w zespole doradczym.

Jan Krzysztof Bielecki pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów od stycznia do grudnia 1991 r. Był jednym z założycieli Kongresu Liberalnego-Demokratycznego, który połączył się później z Unią Demokratyczną tworząc Unię Wolności. W rządzie Hanny Suchockiej pełnił funkcję ministra ds. integracji europejskiej. W późniejszych latach był dyrektorem w
Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju i szefował zarządowi Pekao SA. Od marca 2010 r. jest szefem Rady Gospodarczej przy premierze Tusku.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

zom2
  • zom2
  • 27.11.2011 10:21

niech zyje palikot !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
szmulek
  • szmulek
  • 25.11.2011 10:17

To był premier gorszy od Buzka. Ale zarobił miliony gdy robił za "bankiera" i teraz doradca ! Kolejny Polak bez napletka ! Jest ich coraz więcej ! Mośki i Michały ! Kurw*a mać !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tom
  • Tom
  • 24.11.2011 17:58

Kolejna marionetka tym razem ....już nie bezpośrednio przy kasie....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ziutysław
  • Ziutysław
  • 24.11.2011 12:00

Ten jak już coś doradzi, to efekt będze podobny do okresu jego premierostwa z wyprzedażą polskiej prasy, która dzisiaj wspiera reżim faszystowski w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.