Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9494 miejsce

Bielmar nagrodzony przez cukierników za Puff Pastry

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-11 15:36

Puff Pastry, profesjonalna margaryna do wypieku ciast francuskich i półfrancuskich Spółki Bielmar, została nagrodzona tytułem Produkt Roku w kategorii WYRÓB podczas V Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi w Katowicac

Pierwsze miejsce w konkursie dla profesjonalnych produktów dedykowanych branży cukierniczo-piekarniczej to szczególnie cenne wyróżnienie. – powiedział Aleksander Szałajko, Starszy specjalista ds. komunikacji Z.T. Bielmar. Od lat dostarczamy na rynek tłuszcze kulinarne wysokiej jakości, produkowane z najlepszych polskich surowców. Fakt, że nasze starania są docenianie przez tak wymagających odbiorców, utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwą drogę.- dodał A. Szałajko.

Puff Pastry to profesjonalna margaryna do wypieku ciast listkujących (francuskich i półfrancuskich), dostępna w ofercie produktów profesjonalnych Spółki Bielmar od 2010 roku. Zawiera 80% tłuszczu; zapewnia prawidłową plastyczność w szerokim zakresie temperatur i gwarantuje doskonały efekt listkowania ciasta. Nadaje się do obróbki mechanicznej i ręcznej. Nadaje wypiekom wyjątkowe właściwości smakowo-zapachowe.

Margaryna Puff Pastry jest dostępna w kartonach o masie 10 kg, zawierających 5 płyt margaryny opakowanych w folię - każda o wadze 2 kg, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 50 zł.

Metryczka produktu:
Producent: Zakłady Tłuszczowe „Bielmar”
Produkt: Puff Pastry margaryna profesjonalna
Cena det.: ok. 50 zł za opakowanie 10 kg
(Agnieszka Rudek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.