Facebook Google+ Twitter

Bielsko-Biała. Operacja Południe 2011 rozpoczęta!

16 lipca przejazd kolumny pojazdów militarnych przez centrum Bielska-Białej rozpoczął XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych - Operacja Południe. Jest to jedna z największych imprez militarnych na Śląsku.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych - Operacja Południe - Bielsko-Biała fot. Radosław Masny
XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych - Operacja Południe - Bielsko-Biała fot. Radosław Masny

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Kaśka
  • Kaśka
  • 17.10.2011 13:25

a ja przyglądne się bliżej organizatorom, a zwłaszcza P. Patrycji Pączko - "organizatorka" hehe

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycja Pączko
  • Patrycja Pączko
  • 25.07.2011 17:02

Witam, chciałabym się odnieść do wpisów powyżej...Otóż macie Państwo rację ,że ", jedynie żałośnie wypadli Ci dwaj panowie jadący na dachu blaszanki i na oczach wszystkich a w szczególności prezydenta miasta, raczyli się ostentacyjnie alkoholem popijanym z kieliszków na dachu Uaza. U mnie wzbudzili niesmak i ujmę dla tej imprezy" My jako organizatorzy czujemy podobnie. Gdyby ten fakt został zauważony prze nas na pewno Ci panowie już by nie uczestniczyli w Paradzie. Mamy swój regulamin Zlotu jak również na porannej odprawie przed wyjazdem , było jasno powiedziane ,że nie ma prawa mieć takie zachowanie. Nie jadą "wczorajsi" kierowcy i ludzie w mundurze z alkoholem w ręku. Niestety jak widać nie każdy się do tego dostosował i nie uszanował tego. Nie możemy również odpowiadać za niezdyscyplinowanie pewnych grup. Natomiast w przyszłym roku będziemy się baczniej przyglądać uczestnikom. Organizatorzy Operacji Południe Patrycja Pączko , Rafał Bier

Komentarz został ukrytyrozwiń
dorotencja53
  • dorotencja53
  • 19.07.2011 17:25

Niestety z przykrością muszę stwierdzić,że tegoroczna impreza nie była udana.Ja nie byłam ale 90% mojej rodziny było jak co roku i wrócili rozczarowani.Mnie nie chodzi opicie Ci ludzie sami niech oni się wstydzą,ale o kompletną dezorganizację.Nie jestem pewna czy w następnym roku będzie dużo chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie.Organizatorzy mają rok na przemyślenia tym bardziej że jest coraz więcej imprez tego typu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
SOC
  • SOC
  • 18.07.2011 18:44

A jaka impreza nie jest zakrapiana? Poza tym B-B nie jest na śląsku, jeśli już to w woj. śląskim. a jest to jednak z największych imprez w Polsce a nie tylko w woj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gzygzy
  • gzygzy
  • 18.07.2011 13:43

grałem w tej orkiestrze wtedy i widziałem jak pili, jesli o mnie chodzi to bylo to dla mnie zdziwienie ale w sumie olalem to, ale ludzie....zeby pic na oczach prezydenta?? przez takie glupoty czesto imprezy sie psuja...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin
  • Marcin
  • 18.07.2011 10:20

Droga Ewo zakrapiać się i dobrze bawić jak najbardziej, ale w czasie postoju porady przed dygnitarzami naszego miasta, kombatantami i orkiestrą wojskową, czyli w tym jedynym momencie oficjalnym, wyjście z flaszką i zapitką na dach auta, ostentacyjne raczenie się alkoholem, jest grubo nie na miejscu i brakiem szacunku. Na to są paragrafy i to zasługuje na pogardę a nie Twoje usprawiedliwianie. Ja jestem oburzony!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 17.07.2011 23:25

Marcin,
rozumiem Cię, ale czy tego chcemy czy nie ta impreza jest naprawdę mocno zakrapiana. Też uważam, że nie powinni pić publicznie ale niestety trudno uniknąc takich sytuacji. Większośc uczestników zjeżdża się z całej Polski już kilka dni wcześniej i razem imprezują na terenie błoni, potem impreza przenosi się na Operację Południe. Nie tylko oni pili, w wielu wozach było piwo i wódka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dorotencja53
  • dorotencja53
  • 17.07.2011 08:55

byłam na tej imprezie jest rewelacyjna ,mój brat jeżdzi co rok i zawsze wraca zachwycony teraz wczoraj w paradzie brały udzial moje wnuki i widzę że się zaraziły tą imprezą i prędko się nie wyleczą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin
  • Marcin
  • 16.07.2011 22:11

Defilada super, jedynie żałośnie wypadli Ci dwaj panowie jadący na dachu blaszanki i na oczach wszystkich a w szczególności prezydenta miasta, raczyli się ostentacyjnie alkoholem popijanym z kieliszków na dachu Uaza. U mnie wzbudzili niesmak i ujmę dla tej imprezy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 16.07.2011 20:37

super impreza! świetne fotki !