Facebook Google+ Twitter

Bierezowski jak Lepper. Załamał sie i zabił

Pierwsza myśl była taka, że to nie było samobójstwo - powiedziała Monika Olejnik o tajemniczej śmierci Borysa Bierezowskiego. No nie przesadzajmy, któż by odważył się pomyśleć, iż Putin jest mordercą.

 / Fot. EPA/KAREL PRINSLOOWystarczy popatrzeć na jego anielską twarz, aby wyzbyć się tych urojeń. O tak, pani redaktor Olejnik zapomniała się, ale na szczęście dla niej z pomocą przybył niejaki poseł Rozenek: "Od pierwszych myśli do stawiania dalekich sądów jest daleka droga"- powiedział dogłębnie. Cóż za spostrzegawczość, cóż za myśl. Poseł Rozenek staje się coraz bardziej płodny; któż by nie był mając takich mistrzów jak: Jerzy Urban oraz Janusz Palikot. A skoro jest uczniem mistrzów, to i jego wypowiedzi stają się mistrzowskie;polityk Ruchu Palikota nazwał sugestię, iż Bierezowski został zamordowany na zlecenie Putina politycznym science- fiction. O jakże Polska byłaby szczęśliwa, gdyby tylko ten jeden polityk polski nadskakiwał Putinowi; ale u nas trwa ostra walka o palmę pierwszeństwa lizania stóp cara pomiędzy wybrańcami narodu. Czy może, więc dziwić, że Jerzy Wenderlich przebił swoją wypowiedzią posła Rozenka?

Dobrze, ale cóż powiedział nam poseł Wenderlich z patriotycznej partii SLD? Ano, nasz dobroczyńca zwrócił uwagę na fakt, iż przed śmiercią Bierezowski napisał list do Putina, w którym błagał go o wybaczenie. A przecież to jest niezbity dowód na to, że Putin nie mógł go zabić. Nie do pomyślenia byłoby to, żeby tak sprawiedliwy mąż jakim jest Putin nie zachował się po chrześcijańsku i nie przebaczył swojemu bratu. Nie, nawet tak nie wolno myśleć- za takie myślozbrodnie to się ląduje w łagrze. Dobrze, więc poseł Wednerlich prawi, że Putin nie skrzywdził Bierozowskiego. Ani nie skrzywdził Litwinienki ani Politkowskiej ani nikogo- oni wszyscy poumierali z miłości do niego. Jak to śpiewał Artur Rojek? "Chciałbym umrzeć z miłości"? Jakoś, tak.

Popatrz pan, to zupełnie jak u nas. Wygrywając wybory Donald Tusk obiecał "rządy miłości" i z ich obfitości Polacy ledwo zipią- trup goni trupa, katastrofa katastrofę. Prawdę mówią o tych samobójcach, że zabijają się, bo sobie nie radzą. Taki sam powód podały rosyjskie media o śmierci Bierezowskiego. Cóż robić takie są koszta nieograniczonej miłości. Tą informację podał tytan intelektu, Jacek Protasiewicz. Szkoda tylko, że nie zauważył, iż w identycznych okolicznościach z życiem pożegnali się Andrzej Lepper oraz gen. Petelicki. Nasz ukochany poseł nie zauważył nawet tego, że w sprawie śmierci Bierozowskiego śpiewa z tego samego klucza co w przypadku wspomnianych dwóch. Ta melodia staje się nudna pośle Protasiewicz! Proszę wymyślić coś nowego. Ile można słuchać tego samego: że nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków, dopóki, dopóty niezależna prokuratura skończy śledztwo? Ile można słuchać, że pisowcy nie potrafią uszanować czyjejś śmierci opowiadając paranoiczne, teorie spiskowe? Doprawdy, nawet najlepszy przebój wysłuchiwany non stop z czasem się nudzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mamy do czynienia w jednym, jak i w drugim przypadku z mordercami w białych rękawiczkach.Na zewnątrz prezentują się niczym gołąbki pokoju, a wokół tego towarzystwa trup ścieli się gęsto.Dziwni ci ludzi mam na myśli wyborców Tuska, jak trzeba być zaślepionym, aby tego nie zauważać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.