Facebook Google+ Twitter

Bierz kolegę, koleżankę. Pełna Główna na Mławiankę

To nie nowość,że Polonia Warszawa przewodzi w tabeli IV ligi mazowieckiej (północ). Od czterech kolejek utrzymuje prowadzenie i nie zamierza oddać go bez walki.

Zaproszenie na mecz Polonia Warszawa- Mławianka Mława / Fot. Zaproszenie na mecz Polonia Warszawa- Mławianka MławaCzarne Koszule w dalszym ciągu mają trzypunktową przewagę nad zespołem Bugu Wyszków. W zeszłym tygodniu Polonia gładko pokonała w Węgrowie zespół Czarnych 4:1. Seria ośmiu spotkań wygranych pod rząd trwa dalej. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze do rozegrania siedem meczy. Czy rozpędzonej lokomotywie uda się dojechać do końca sezonu bez utraty punktu?

Czas pokaże... Już w najbliższą sobotę o 19:11 ( godzina nawiązuje do roku założenia klubu) Polonia zagra z zespołem Mławianki Mława na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie. To jeden z najwyżej uplasowanych rywali, który pozostał Dumie Stolicy w drodze do III ligi. Oprócz niego Polonia zagra jeszcze z Mazurem Gostynin 14.miejsce (w), Błękitnymi Gąbin 11, miejsce(d), Ostrovią Ostrów Mazowiecka 10.miejsce (w), Narwią Ostrołęka 8. miejsce (d), MKS-em Przasnysz 7.miejsce (w) oraz Bzurą Chodaków 13.miejsce (w).
Mławianka zajmuje obecnie czwartą lokatę mając na koncie 48 punktów. W poprzedniej rundzie zawodnicy z Mławy przy blisko 700 osobowej publiczności (w tym ponad 200 kibiców gości) przegrali swój mecz 3-0. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali Jacek Karbowniak, Wojciech Antczak i Danilo Rađenović. Miejmy nadzieję, że w sobotni wieczór nie powtórzą się prowokacje policji względem przedstawicielek klubu robiących fotorelację z wydarzenia. / Fot. Plakat zachęcający do przybycia na mecz

Kibice oraz piłkarze zachęcają do przyjścia na stadion. Motywować ma nie tylko wyśmienita dyspozycja piłkarzy.Wobec pojawiających się kłopotów klubu, głównie dotyczących konfliktu w sprawie przejęcia drużyny seniorów społeczność musi okazać dodatkowe wsparcie graczom oraz pokazać swój charakter. Większość fanów od początku rozgrywek przychodzi na stadion ze względu na sentyment do klubu, umiłowanie do jego tradycji oraz możliwość samodzielnego decydowania w kwestiach przyszłości. Z pewnością możemy spodziewać się blisko 2,5 tys. publiczności. Sympatycy Czarnych Koszul wspierają klub nie tylko obecnością podczas wydarzeń sportowych. Wspomagają go finansowo. Nikt już nie dopuszcza myśli o awansie pozasportowym. Nawet Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa (Stowarzyszenie Popielarza) zrezygnowało z takiego rozwiązania. Stowarzyszenie Przyjaciół Czarnych Koszul "Wielka Polonia" przekazało od sierpnia 2013 r. na działalność klubu 115 tys. złotych (dodatkowe środki przekazało SKSPW 70 tys. zł). Kłopoty ma sponsor SKOK Wołomin. Sytuacje badają obecnie KNF, CBŚ i ABW. Według śledczych wkrótce możemy spodziewać się nawet zatrzymań w tej sprawie.

Organizatorzy liczą na zapełnienie całej Trybuny Głównej (tylko ta jest udostępniana podczas meczy IV ligi. Wyjątkiem było pierwsze spotkanie w tej klasie rozgrywkowej z Wkrą Żuromin wtedy również pozostała otwarta trybuna Kamienna przeznaczana dla najbardziej fanatycznych kibiców). Bierz kolegę, koleżankę. Pełna Główna na Mławiankę to hasło mające zmobilizować do licznego pojawienia się stołecznych kibiców.

Plakat zapraszający na wyjazd do Warszawy Mławianka Mława / Fot. Plakat zapraszający na wyjazd do Warszawy Mławianka MławaSwoją obecność zapowiadają także sympatycy Mławianki Mława. Bez wątpienia chcą zobaczyć najbardziej nowoczesny obiekt w lidze i poczuć kulturalny klimat oklaskiwania ich zawodników, po zejściu z boiska, przez kibiców gospodarzy.Polonia Warszawa- Mławianka Mława
17 maja (sobota) godzina 19:11
stadion ul. Konwiktorska 6
bilety w cenie 15 zł (normalne) 5 zł (ulgowe)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.