Facebook Google+ Twitter

Biff zagra w warszawskich Łazienkach Królewskich

To już trzeci z cyklu pięciu Koncertów z Koksem, który odbędzie się w następnym tygodniu w warszawskich Łazienkach Królewskich. Na deskach Teatru na Wyspie wystąpi rewelacyjny Biff ze swoim pierwszym projektem.

Zespół Pogodno w czasie koncertu w Warszawie, Cypel Czerniakowski / Fot. Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.plDuet znany z grupy Pogodno, Ania Brachaczek i Hrabi Fochmann, wsparty przez Jarka Kozłowskiego i Michaela Pfeiffa, stworzył jeden z najciekawszych polskich projektów muzycznych w ostatnim czasie. Oniryczny wokal Ani, słodkie melodie, ironiczne teksty i rock’n’rollowa energia tworzą nowy nurt w muzyce, który muzycy zespołu Biff nazywają onirycznym punkiem.

„Ano” jest pierwszym muzycznym wydawnictwem zespołu, które ukazało się w 2009 roku. Marcin Bros, znany z realizacji dwóch ostatnich solowych krążków Nosowskiej, jest producentem albumu Biff. Cześć liryczna projektu została stworzona przez Anie i Fochmanna, który jest autorem takich hitów muzycznych jak „Orkiestra” zespołu Pogodno. Autorem tekstu do piosenki „Adela” jest Dorota Masłowska.

Album „Ano” to mieszanka stylów muzycznych – od Indie rocka, przez avant pop aż do przebojowego mainstream. Utwory imponują nie tylko lekkością, znakomitymi aranżacjami i świetnymi melodiami, które agresywnie wyśpiewuje Brachaczek, ale również zaskakują przewrotnym poczuciem humoru.

Skład zespołu:
Ania Brachaczek (ex-Pogodno, ex-Los Trabantos, ex-Vietnam Vet Taxi Ride) – wokal, klawisze
Hrabia Fochmann (ex-Pogodno) – wokal, gitara
Jarek Kozłowski (Mitch & Mitch ) – wokal, perkusja
Michael Pfeiff (Pogodno) – wokal, gitara basowa
Piotr Bojkot Drążkiewicz – klawisze, wokal

Bilety kosztują 25 zł i można je kupić na eBilet.pl lub na miejscu na godzinę przed koncertem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.