Facebook Google+ Twitter

BIG CYC zrobił muzykę do filmu: PIOTROWSKY

Chłopaki z BIG CYCa nie odpuszczają. Niedawno pojawił się ich nowy kawałek, duet z zespołem Piersi a teraz kolejna nowość. Big Cyc przygotował muzykę do filmu o polskim bokserze. Projekt zapowiada się bardzo ciekawie.

 / Fot. Kuba Dobek„PIOTROWSKY" to filmowy utwór bokserski, wizualno – instrumentalny o charakterze improwizacyjno – wirtuozowskim, w postaci swobodnej fantazji opartej na faktach.Zachowany w konwencji doc-fiction.


Historia boksera u kresu swojej kariery.

Vice Mistrza Polski, kilkukrotnego Mistrza Śląska, medalisty największych turniejów bokserskich w Polsce, który wchodzi w brutalną rzeczywistość boksu zawodowego, stając się poniekąd jego ofiarą – niechcianą miłością.

PIOTROWSKY to interesy - świat zawodowstwa, który jest dla wielu ludzi rodzajem piekła na ziemi. W grę zaczynają wchodzić poważne pieniądze i poważne zagrożenie dla zdrowia. Kończy się czas niewinności, zaczyna się gra, w której bokser jest często tylko pionkiem.

PIOTROWSKY to podnoszenie się z upadków, dążenie do celu za wszelką cenę, nawet wtedy gdy wszyscy stoją odwróceni plecami i wydaje się że nadziei już nie ma.

PIOTROWSKY to też konfrontacja – podstarzałego zawodnika starszego pokolenia i dobrze rokującego, przepełnionego złudzeniami młodzieńca, niczym czekający nas w ten weekend pojedynek Joshua/Kliczko

Pierwszy pokaz przedpremierowy filmu odbędzie się w czerwcu podczas 6 Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim „Grand Prix Komeda", kolejne w Warszawie, podczas projektu „Krótkie Filmy na Marszałkowskiej" i w Kinie Roma w Zabrzu, w którym kręcone były zdjęcia do filmu.

Premiera filmu planowana jest na sierpień. Podczas 44 edycji festiwalu Ińskie Lato Filmowe.

Scenarzystą i reżyserem tego pełnometrażowego filmu jest Marcin Biegański, który w ubiegłym roku zadebiutował eksperymentalnym, krótkometrażowym filmem „ARTYSTA". Obecnie przygotowuje scenariusz pod trzeci, muzyczny film pt. „THE BAND".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.