Facebook Google+ Twitter

Big promocja pierwszej płyty zespołu BIGQueens

Poniedziałek, 5 stycznia 2015 roku, był wielkim, a na pewno wyjątkowym dniem w krótkiej karierze zespołu BIGQueens z Ostrowca Świętokrzyskiego. Odbyła się bowiem premiera jego debiutanckiego krążka i teledysku do jednej z piosenek.

Lisa Amontee i Agnieszka Tadej, managerki zespołu BIGQueens podczas uroczystej promocji pierwszej płyty. / Fot. Krzysztof KrzakHonory pań domu podczas wieczoru promocyjnego, który odbył się w sali Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, pełniły Agnieszka Tadej, manager zespołu i Lisa Amontee, manager do spraw public relations i reklamy zespołu BIGQueens. Wydanie pierwszej autorskiej płyty przez muzyków, którzy grają wspólnie od dwóch lat było okazją do podziękowania wszystkim, którzy w taki czy inny sposób przyczynili się do tego wydarzenia. - Chcieliśmy państwu podziękować za czas, który nam poświęcacie, za wsparcie (także finansowe), za dobre serce i słowo, za to, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że tak będzie jeszcze długo, długo, ponieważ nasze plany są bardzo obszerne - mówiła Agnieszka Tadej.

BIGQueens w składzie (od lewej): Kamil Ruszkowski, Sebastian Szymański, Sylwia Zielińska, Wiktoria Trynkiewicz, Maciej Duniec i Sławomir Checiak. / Fot. Krzysztof KrzakCi, którzy pomogli zespołowi BIG Queens w realizacji ich muzycznych marzeń otrzymali od managerek i członków grupy: Wiktorii Trynkiewicz, Macieja Duńca (wokal), Sylwii Zielińskiej (gitara basowa), Sławomira Checiaka (gitara), Kamila Ruszkowskiego (perkusja) i Sebastiana Szymańskiego (klawisze) egzemplarze świeżo wydanej płyty i list z podziękowaniem. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się m.in. byli już włodarze miasta i powiatu ostrowieckiego: Jarosław Wilczyński, Paweł Górniak, Zdzisław Kałamaga; dyrektor Miejskiego Centrum Kultury; Elżbieta Baran, która życzyła grupie sukcesów na estradach krajowych i zagranicznych; realizatorzy płyty z HZ Studio: Mariusz Konik i Robert Wawro; fotografik Tomasz Lenart; realizatorzy telewizyjno - filmowi: Grzegorz Religa i Dominik Rakoczy; redaktor Radia Opatów, Norbert Zięba i obecny Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, JarosławPodziękowania od zespołu otrzymał Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński. / Fot. Krzysztof Krzak Górczyński, który odbierając podziękowania nazwał BIGQueens "ostrowieckim towarem eksportowym" i wyraził przekonanie, że prawdziwa kariera rozpoczęta płytą "Dokąd" nabierze rozpędu i ostrowieccy muzycy szybko dołączą do czołówki krajowej. - Myślę, że ta płyta jest nie tylko sukcesem zespołu, - mówiła Lisa Amontee - ale i całego miasta i jego mieszkańców, bo to muzycy stąd pochodzący i mający wszelkie predyspozycje, by stać się znanymi w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.