Facebook Google+ Twitter

Bilet na „Boeing Boeing” doskonałym prezentem na Dzień Ojca!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-09 12:18

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Zabierz tatę do teatru na spektakl „Boeing Boeing”. 23 czerwca każdy, kto zjawi się w teatrze ze swoim tatą, będzie mógł kupić 2 bilety w cenie 1.

„Boeing Boeing” to pełna komicznych pomyłek i zwrotów akcji sztuka pokazująca, do jakiej katastrofy mogą doprowadzić opóźnienia w rozkładzie lotów. Spektakl opowiada historię Maksa (Szymon Bobrowski), którego grafik miłosny regulowany jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Maks ma aż trzy narzeczone (Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Katarzyna Ankudowicz), wszystkie są stewardesami, a żadna z nich nie zdaje sobie sprawy z istnienia pozostałych. Lecz co się stanie, kiedy w rozkładzie lotów nastąpią zmiany i wszystkie trzy kobiety „wylądują” w domu Maksa niemal w tym samym czasie? Czy widzowie będą świadkami spektakularnej katastrofy „lotniczej”?

Polska adaptacja kultowej komedii zrealizowana została przez firmę Tito Productions. Autorem przekładu jest Bartosz Wierzbięta, znany z dialogów do filmów animowanych, m.in. „Shrek” czy „Madagaskar”. Spektakl wyreżyserował Gabriel Gietzky. W 1991 roku sztuka „Boeing Boeing” została wpisana do księgi Guinnessa za rekordową liczbę wystawień – pokazano ją 17 500 razy w 55 krajach świata. Warszawski spektakl znany z Teatru Buffo grany jest już od 5 lat i niezmiennie gromadzi komplety widzów.

Zapraszamy na spektakl w Dniu Ojca!
23 czerwca, g. 19:00, Teatr Studio Buffo w Warszawie
Kasa Teatru Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6 tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71
Bilety: specjalna oferta z okazji Dnia Ojca - 2 bilety w cenie 1

Wiecej informacji o sztuce:
http://boeing-boeing.pl
oraz https://www.facebook.com/pages/Boeing-Boeing/102828256416
(Małgorzata Mazur)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.