Facebook Google+ Twitter

"Bilet za hasło”. Bilety do Teatru Muzycznego w Gdyni rozdane częściowo

Do akcji W24, propagującej polską scenę teatralną, dołącza Teatr Muzyczny z Gdyni. Zmieniamy jednak nieco dotychczasową regułę przyznawania biletów autorom W24. Tym razem, w zamian za zaproszenia do teatru oczekiwaliśmy hasła reklamowego do spektaklu. Przed jego obejrzeniem :-).

Nasza innowacyjna propozycja chyba zaskoczyła autorów :-) Otrzymaliśmy tylko jedno zgłoszenie, ale za to zabawne i wpisujące się w charakter naszego konkursu.

Podwójne zaproszenie na spektakl "Shrek" otrzymuje Karol Kossakowski

Dla autorów W24, którzy zarejestrowali się w serwisie W24 i mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie oraz nr telefonu) mieliśmy po jednym podwójnym zaproszeniu na trzy marcowe spektakle w zamian za hasło reklamowe do jednego z nich. Spośród najbardziej oryginalnych propozycji haseł, zainspirowanych plakatem do spektaklu oraz materiałami prasowymi, wybierzemy zwycięzców.

Na zgłoszenia wraz z propozycją hasła czekamy do 15 marca, do godziny 12. Propozycje prosimy wpisywać w komentarzach pod tekstem.

Oto nasze propozycje spektakli w marcu:


"Spamolot" - 18 marca, godzina 17, jedno podwójne zaproszenie - WOLNE
"Shrek" - 25 marca, godzina 17 - Karol Kossakowski

"GREASE"

 / Fot. .Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerlederki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Świetna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. „You are the one what I want” i „Summer nights”. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te! „Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. Jeden z najbardziej dochodowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród ( w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 40 min. z przerwą


"SPAMALOT"
UWAGA! Spektakl dla WIDZÓW DOJRZAŁYCH!

 / Fot. .Najbardziej zakręcona komedia Broadwayu po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni! Eric Idle, komik z grupy Monty Pytona, stworzył musical na podstawie filmu „Monty Python i Święty Graal”, którego scenariusz napisali wspólnie wszyscy członkowie legendarnej grupy: Graham Chapman, John Cleese, Terry William, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin. Idle wraz z Johnem Du Prez skomponowali doskonałą muzykę, która nawiązuje do największych i najlepszych broadwayowskich przebojów… parodiując je miejscami. Tak powstał Spamalot: musical, rewia, teatr absurdu. Świetna muzyka, taniec, bajecznie kolorowe kostiumy, król Artur, Rycerze Okrągłego Stołu, Broadway i kpina z wszystkiego. Co więcej jest potrzebne do dobrej teatralnej zabawy? Dla miłośników brytyjskiego humoru i nie tylko.

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 30 min. z przerwą.

"SHREK"
Komedia dla dorosłych, na którą możesz przyjść z dziećmi :-)

 / Fot. .Inteligentny humor, błyskotliwe, niekiedy pikantne tłumaczenie Bartosza Wierzbięty, plejada bajkowych postaci, nawiązania do kultury popularnej. Shrek wiedzie beztroski żywot starego kawalera. Jest zadowolony ze swojego życia do momentu, gdy na jego bagnie pojawiają się postacie z bajek. Za całym zamieszaniem stoi Lord Farquaad, który ma dla Shreka zadanie. Wraz z irytującym i gadającym Osłem ma uwolnić piękną Księżniczkę z rąk straszliwego Smoka…

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dziękuje za bilety, jest to piękny prezent na moje dzisiejsze urodziny. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Dlaczego lubimy Shreka, bo to prawdziwy obraz człowieka" poproszę podwójne zaproszenie na musical
" Shrek" 25 marca o godz.17:00.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
  • Jola
  • 07.03.2012 18:43

@Dlaczego? To może ty się zgłoś! Pójdziesz to teatru, odchamisz się, kultury nabierzesz...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dlaczego?
  • Dlaczego?
  • 07.03.2012 18:40

To się zgłoś i nie narzekaj!
To potrafisz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co tu takie pustki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.