Facebook Google+ Twitter

Bileteria.pl splajtowała

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-08-22 14:40

Portal sprzedaży biletów Bileteria.pl zawiesza działalność. Teatr Roma apeluje do widzów, którzy za jego pośrednictwem kupili bilety na spektakle, o kontakt.

Teatr Roma prosi wszystkie osoby, które kupiły bilety na wrześniowe, październikowe, listopadowe i grudniowe spektakle w serwisie Bileteria.pl oraz w punktach sprzedaży bileteria.pl o kontakt mailowy na jeden z poniższych adresów:

krystyna@teatrroma.pl
alicja.kulis@teatrroma.pl
kasa@teatrroma.pl

Bileteria.pl / Fot. Ewa KrzysiakCzyżby odwołano spektakle? Zerkam na stronę Teatru Roma. Nie! Nic podobnego. Wszystkie spektakle odbędą się według planu. Sprzedaż biletów trwa. Skąd więc ten apel? Może zrezygnowano z usług Bileteri.pl? Na ich stronie widnieje informacja "Przepraszamy, trwają prace serwisowe".

Szukam dalej w internecie. Gazeta.pl informuje, że Bileteria.pl splajtowała. Poniżej treść oświadczenia, jakie otrzymali dziennikarze "GW".

"W związku z rezygnacją w połowie sierpnia 2010 roku zespołu prowadzącego obsługę sprzedaży biletów z dalszej współpracy oraz utratą bieżącej płynności finansowej w spółce Bileteria.pl Sp. z o.o., zarząd spółki Bileteria.pl Sp. z o.o. stwierdza fakt, że Spółka ta nie jest w stanie prowadzić obsługi podpisanych umów. Jednocześnie zarząd spółki Bileteria.pl Sp. z o.o. podjął decyzję o złożeniu wniosku o upadłości tej Spółki, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa".

Czasem jednak lepiej nie korzystać z usług pośredników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Proponuję sprawdzić, bo może się okazać, że możesz siedzieć na połowie miejsca :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O kurczę, mam nadzieję, że moje bilety do Romy na 1.10. nie były kupowane w Bileterii...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.