Facebook Google+ Twitter

Bilety do Teatru Capitol rozdane!

Bilety do Teatru Capitol rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. A skoro tak, to teatr zrobił naszym autorom dodatkowy prezent i przygotował kolejne 10 podwójnych zaproszeń!

Zapraszamy do Teatru Capitol!

19 października "Single i remiksy"
Weronika Trzeciak
Piotr Długokęcki

20 października "Gwiazda i ja"
Ewa Naukowicz-Wójcik

28 października - "Gwiazda i ja"
Kasia Baran
Paulina Krukowiecka

28 października - "Aktor... To aktor... To aktor"
Anna Kołodziejczyk


Bilety do odbioru w redakcji W24 od poniedziałku 22.10 do 27.10 do godziny 15.Bilety trafią do rąk autorów W24, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) i zadeklarują napisanie recenzji.

Bilety do odbioru w redakcji Wiadomości24, przy ulicy Domaniewskiej 41, w godzinach od 9 do 17.OPIS SPEKTAKLI
 / Fot. .Sztuka „SINGLE I REMIKSY” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę.

Obsada: Anna Mucha, Weronika Książkiewicz/ Katarzyna Glinka, Lesław Żurek, Wojtek Medyński.

Tekst: Marcin Szczygielski
Reżyseria: Olaf Lubaszenko

,,Gwiazda i ja” to jeden z największych broadwayowskich hitów.  / Fot. Mariusz Filipowicz, mat. Teatr CapitolRewelacyjna komedia oparta na prawdziwym zdarzeniu z 1985 roku, kiedy to legenda ekranu – Bette Davies – przybyła do domu nikomu nieznanej gospodyni domowej Elizabeth Fuller w Connecticut. Gwiazda miała się jedynie zatrzymać na noc, została jednak na cały miesiąc. Ta zabawna historia stała się uniwersalnym pretekstem do pokazania prawdziwego oblicza naszych idoli, bałwochwalczego stosunku do aktorów srebrnego ekranu, uwielbienia jakim darzymy celebrytów i złudnych pozorów świata show biznesu. W roli wielkiej gwiazdy srebrnego ekranu zobaczymy Magdalenę Zawadzką, która dla polskiej widowni jest taką samą aktorską legendą jaką była Bette Davis dla amerykańskiej publiczności. Partneruje jej jedna z ulubionych przez Państwa komediowych aktorek Anna Gornostaj. Jest to jej jubileusz pracy artystycznej. 30 lat na scenie i w filmie.

Obok naszych głównych bohaterek zobaczycie państwo Barbarę Kurzaj i Cezarego Morawskiego, który jest również reżyserem spektaklu.

 / Fot. Mariusz Filipowicz, mat. Teatr Capitol / Fot. Mariusz Filipowicz, materiały Teatru Capitol

 / Fot. plakatSpektakl „Aktor... to Aktor... to Aktor...”[/b] to... próba zmierzenia się z geniuszem artysty w formie niezwykle dynamicznego, pełnego humoru dialogu z publicznością. Cezary Morawski - niczym na spowiedzi - odkrywa tajemnice zawodu, prowadząc nieustającą, iskrzącą dowcipem zabawę z Widzami. „Aktorzy - Ochotnicy” wraz z AKTOREM budują atmosferę spektaklu, a także decydują o przebiegu zdarzeń, podpowiadając najlepsze pointy! „Aktor... to Aktor... to Aktor...” jest teatralnym monologiem utrzymanym w konwencji ONE MAN SHOW.

W roli tytułowej: Cezary Morawski

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Chciałbym też zobaczyć 28 października spektakl "Gwiazda i ja". Od opisania również się nie uchylam ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję za Single i remiksy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

deklaruje obejrzenie i napisanie recenzji jednego ze spektakli 28 października

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie wybrałabym się na spektakl "Gwiazda i ja" 28 października. Gwarantuję recenzję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie napisałabym recenzję ze spektaklu "Single i remiksy".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym 28 października zobaczyć spektakl Gwiazda i ja. Napiszę z niego recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam.Dowolny termin, dowolna sztuka. U mnie recenzja gwarantowana:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

19 października - "Single i remiksy" spektakl atrakcyjny, bo oparty na twórczości Marcina Szczygielskiego (zawsze aktualne i celne opowieści w lekko skrzywionym zwierciadle). Dlatego też chętnie zobaczę ten spektakl a następnie podzielę się tym, co ujrzałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.