Facebook Google+ Twitter

Bilety do Teatru Polskiego w Poznaniu znalazły swych właścicieli

Dla zarejestrowanych w serwisie autorów po raz kolejny mieliśmy bilety do teatru w zamian za recenzję. Teatr Polski w Poznaniu zaprosił nas na spektakle: "Pomórnik. Kryminał ekologiczny" oraz "Przyjaciel".

Tradycyjnie, dla autorów W24, mających uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji mieliśmy cztery podwójne zaproszenia do Teatru Polskiego.

Otrzymują je:

"Pomórnik. Kryminał ekologiczny" 12 listopada, godzina 17 WOLNE
"Pomórnik. Kryminał ekologiczny" 13 listopada, godzina 17 Ewa Masny

"Przyjaciel", 26 listopada, godz. 17 - Judyta Rykowska
"Przyjaciel", 27 listopada, godz. 17 - Ewa Masny

Bilety do odbioru w kasie teatru, w dniu spektaklu.

 / Fot. Marek Zakrzewski, Teatr Polski"Pomórnik. Kryminał ekologiczny" - w reż. Emilii Sadowskiej to spektakl na podstawie powieści Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”.

"Interesowało mnie przeniesienie tematu ekologicznego na scenę, znalezienie na to formy. To nie jest historia tylko o zabijaniu ludzi, ale też o zabijaniu zwierząt". (Na kontrze, z Emilią Sadowską rozmawia Maria Delimata, "Czas Kultury" nr 4/2010)


 / Fot. Marek Zakrzewski, Teatr Polski"Przyjaciel" w reż. Krzysztofa Rekowskiego
Autor tekstu - Radosław Paczocha

Pisząc „Przyjaciela" starałem się sfotografować stan świadomości człowieka, który bez względu na to, czy jest winien zarzucanych mu czynów, musi stworzyć przekonującą kreację. Jeżeli jest winny musi przekonująco zagrać niewinnego. A jeśli jest niewinny to i tak zmuszony jest w bardziej przekonujący sposób niż dotychczas „stworzyć” wizerunek człowieka niewinnego - Radosław Paczocha, strona Teatru Polskiego

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

bardzo dziękuję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromnie dziękuję za umilenie mi aż dwóch weekendów :) Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chętnie wybiorę się na "Przyjaciela" (26 lub 27 listopada) i zmierzę się z "kawałkiem" sztuki, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w teatrze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dysponuję również czasem w najbliższą niedzielę, także jeśli nie znajdzie się nikt chętny na spektakl "Pomórnik. Kryminał ekologiczny" również wyrażam gotowość przygotowania dla Państwa recenzji tej sztuki. Przy okazji jestem bardzo ciekawa, jak wygląda Malarnia po remoncie, chętnie podzielę się z czytelnikami serwisu swoimi wrażeniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z największą przyjemnością wybiorę się na spektakl "Przyjaciel" 27 listopada, zaintrygowała mnie zapowiedź tej sztuki i koniecznie muszę ją obejrzeć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.