Facebook Google+ Twitter

Bilety do Teatru Współczesnego przyznane! Kto zobaczy spektakl "Zabójca"?

Teatr Współczesny, w ramach akcji "Bilet za recenzję", przygotował dla autorów W24 podwójne zaproszenia na spektakl "Zabójca". Sprawdźcie, kto je otrzymał!

 / Fot. Magda Hueckel

"Zabójca"

Wszystko zaczęło się od karcianego długu. Przegrana suma przekroczyła po wielokroć mizerne oszczędności studenta z prowincji. Wierzyciel wysłał więc dłużnika w drogę, aby w ramach rekompensaty ściągnął dług od innego dłużnika a w razie kłopotów… po prostu go zabił. Dla pewności, że nie ucieknie z odzyskanymi pieniędzmi, dał mu do towarzystwa swoją dziewczynę. Przypadkowo skojarzona para udała się w dziwną podróż…

Sztuka ma oryginalną formę: jej młodzi bohaterowie swoją historię na zmianę relacjonują, przeżywają i analizują. Autor, zapytany czym można wytłumaczyć wielki sukces utworu, stwierdził, że „złożyło się na niego kilka elementów: niezwykła forma, miłosna historia, intrygująca fabuła, zajmujące i zabawne sytuacje(…) oraz dość istotne kwestie, nad którymi widz ma możliwość zastanowienia się".

Aleksandr Mołczanow (ur. 1974) jest absolwentem filologii i moskiewskiej Szkoły Filmowej. Pracował jako dziennikarz. Jest / Fot. Magda Hueckel autorem powieści kryminalnych, opowiadań, scenariuszy filmowych i ponad dziesięciu utworów scenicznych.

Prapremiera „Zabójcy” odbyła się w Moskwie na scenie Teatru.doc w roku 2010. Przedstawienie otrzymało nominację do nagrody Złotej Maski w kategorii Spektakl Małej Formy. Sztuka jest grana z wielkim powodzeniem na wielu scenach w Rosji.

Bilety otrzymują:


22.03.2013, godz. 19 - Paulina Żaglewska
23.03.2013, godz. 19 - Adam Radzimirski
24.03.2012, godz. 19 - Weronika Trzeciak


Odbiór w kasie teatru.

Przypominamy, że bilety przyznajemy autorom, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie, nr telefonu), minimum 2 opublikowane teksty w serwisie oraz zadeklarują napisanie recenzji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za bilety :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłego oglądania, wielu wrażeń!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym zrecenzować spektakl Zabójca" a wybrałbym się najchętniej w niedzielę 24.03.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie obejrzałabym sztukę 22 lub 24.03. Naturalnie, podzielę się wrażeniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dawno już nie bylem w Polsce w teatrze. Chętnie bym się wybrał na ten spektakl i napisał recenzję. Pasuje mi każdy z podanych dni, ale skłaniałbym się ku sobocie albo niedzieli...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie wybrałabym się na spektakl 24.03 i napisała z niego recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.