Facebook Google+ Twitter

Bilety na Air Show 2009 już w przedsprzedaży

Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2009 w Radomiu, poinformowało o rozpoczęciu na portalu aukcyjnym allegro.pl przedsprzedaży biletów wstępu na pokazy.

W ramach przedsprzedaży istnieje możliwość zakupu biletów normalnych i ulgowych na 1. i 2. dzień pokazów oraz biletów dwudniowych:
 / Fot. Organizator
- Bilet na sobotę 29.08 - normalny (30,00 zł)
- Bilet na sobotę 29.08 - ulgowy (20,00 zł)
- Bilet na niedzielę 30.08 - normalny (30,00 zł)
- Bilet na niedzielę 30.08 - ulgowy (20,00 zł)
- Bilet dwudniowy - normalny (50,00 zł)
- Bilet dwudniowy – ulgowy (30,00 zł)

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się, do 26 roku życia, posiadającym ważne legitymacje szkolne lub studenckie. Dzieci do lat 4 nie płacą za wstęp. Kupując bilet w przedsprzedaży, ponosimy koszty dostarczenia przez pocztę przesyłki poleconej z potwierdzeniem odbioru w wysokości 7 zł. - Zakupione bilety rozsyłane będą listami poleconymi z potwierdzeniem odbioru po zakończeniu przedsprzedaży tj. od dnia 10 sierpnia br. na adres wskazany w tytule wpłaty. Bilety na Air Show 2009 nabyte w przedsprzedaży nie podlegają zwrotowi - informuje w przesłanym mediom komunikacie rzecznik prasowy DSP mjr Marcin Rogus i dodaje: - Warto skorzystać z przedsprzedaży biletów na Air Show. Już teraz można zapewnić sobie i swoim bliskim udział w niesamowitej imprezie plenerowej w ostatni weekend wakacji. Wśród kupujących rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki w postaci gadżetów Air Show 2009.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.