Facebook Google+ Twitter

Bilety na "Asterixa na Olimpiadzie" rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-01-22 13:13

Oto lista zwycięzców w konkursie "Asterix na Olimpiadzie". Nagrodą, którą dla Was przygotowaliśmy były wejściówki na sobotni pokaz filmu "Asterix na Olimpiadzie".

Oto lista szczęśliwych zwycięzców:

Michał Zaczkowski
Robert Choina
Aleksandra Świątek
Ewa Kuryło
Monika Bogdanowicz
Kamil Ciba
Marcin Federowicz
Agnieszka Filipek
Edyta Jastrzębska
Anna Dragańska
Paweł Konopczak

Przypominam, że zaproszenia możecie odbierać tylko w piątek między 9, a 18. Przy odbiorze musicie podać imię i nazwisko. Wszystkie informacje poniżej. W razie problemów proszę dzwonić na mój numer (022) 201 40 66.

O co chodziło w konkursie?

Mamy do rozdania 15 podwójnych zaproszeń na film "Asterix na Olimpiadzie" . Film będzie wyświetlany w sobotę 26 stycznia, o godzinie 18.15 w warszawskim kinie Luna. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych. Nie musicie mieć profilu na Wiadomościach24.pl.

Konkurs trwa od momentu publikacji tego artykułu, do czwartku 24 stycznia, do godziny 20. Aby dostać zaproszenie musicie wysłać na mój adres (m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl) mail zatytułowany "Asterix", a w treści maila napisać odpowiedź na pytanie: "Jaki aktor wcielił się w rolę Cezara w filmie "Asterix na Olimpiadzie"?". W mailu napiszcie też swoje imię i nazwisko, będzie ono hasłem wywoławczym przy odbieraniu przez Was zaproszeń. Listę zwycięzców (15 osób, które jako pierwsze odpowiedzą prawidłowo) opublikuję na stronie w czwartek po godzinie 20.

Zaproszenia. / Fot. redakcjaZaproszenia będziecie mogli odbierać w piątek(25 stycznia) między godziną 9 a 18. Adres: Warszawa, ul. Domaniewska 41(budynek Saturn), I piętro, recepcja - wyjście z wind na lewo(trzeba dzwonić). Przy odbiorze zaproszeń podajcie swoje imię i nazwisko, recepcjonistki będą miały listę zwycięzców.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

no to klops ;( właśnie zapoznałam się z listą zwycięzców i odnalazłam na niej swoje nazwisko,tylko że zaproszenia były do odebrania dziś do godz.18.... a jest 23:30 ;-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

eh..szczęsciarze ci co wygrali !;-)
a ja nawet nic o konkursie nie czytałem cóż...wszystkiego w życiu nie można mieć, nic pójdę jak nazbieram na Asterixsa;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda kawałek drogi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niop...nie tylko Częstochowy ;P ;]

Gratulacje dla redakcji...ostatnio jakaś taka ofensywa rozdawania prezentów nastała;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szoda, ze tylko do Warszawy..... To istna dyskryminacja Czestochowy! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.