Facebook Google+ Twitter

Bilety na Euro 2012 wreszcie w sprzedaży

Sprzedaż ruszyła dziś rano. Nie obyło się jednak bez problemów. Jak informuje TVN24, serwery zostały przeciążone. Niestety, to nie było jedyne utrudnienie.

Sprzedaż miała ruszyć już o północy, jednak, jak tłumaczy rzecznik Euro 24 Juliusz Głuski, nie pozwoliła na to awaria serwerów. Ostatecznie, pierwsze wejściówki sprzedano dziś z samego rana. Jednak już po godzinie 16 serwery znów odmówiły posłuszeństwa. Chętnych, próbujących zamówić bilety, było tak wielu, że serwery zostały przeciążone. Głuski apeluje, żeby z logowaniem do systemu jeszcze się wstrzymać - zamawianie potrwa do końca marca.

Dziś także, o godz. 16 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, miała rozpocząć się uroczysta gala z udziałem przedstawicieli UEFA i PZPN. Jednak i ta nie odbyła się bez przeszkód. Plany pokrzyżowała zablokowana kurtyna, za którą uwięzieni zostali Michel Platini, Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek i Andrzej Szarmach. Po kilku minutach, przy pomocy drabiny, gości udało się uwolnić. Pomimo kolejnych problemów - tym razem z uruchomieniem mikrofonów, galę udało się szczęśliwie doprowadzić do końca.

Podczas uroczystości wręczono pierwsze bilety polskim zwycięzcom loterii UEFA. Szczęśliwcy otrzymali po cztery bilety. Reszta kibiców na swoje wejściówki będzie musiała jeszcze poczekać.

Ci, którym wejściówek nie uda się kupić, mają jeszcze szansę: w połowie kwietnia UEFA zorganizuje losowanie biletów.

Źródło: tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Ci, którym wejściówek nie uda się kupić, mają jeszcze szansę: w połowie kwietnia UEFA zorganizuje losowanie biletów."

Widzę bardzo solidne podejście do tematu. Brednie!!!! Autorka kompletnie nie rozumie na czym dokładnie polega dystrybucja biletów na EURO2012!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.