Facebook Google+ Twitter

Bilety na Euro 2012 znowu w sprzedaży! Sprawdź jak je zdobyć

Od środy rusza specjalny portal założony przez federacje piłkarską UEFA. Dzięki niemu, kibice, którzy kupili bilety na Euro, a nie będą mogli pojawić się na meczu, dostaną możliwość sprzedaży swoich wejściówek.

Sonda

Masz już bilet mecz Euro 2012?

 / Fot. Victor Vizu/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 UnportedW związku z olbrzymim zainteresowaniem piłkarskimi mistrzostwami Europy Euro 2012, odbywającymi się za rok w Polsce i na Ukrainie, wejściówki na poszczególne mecze rozeszły się w tempie ekspresowym. W związku z tym, wielu chętnych nie będzie mogło dopingować swojej drużyny narodowej z trybun.

A co, jeśli ktoś kupił bilet, a mimo to nie będzie mógł pojawić się na meczu? Federacja piłkarska UEFA wyszła na przeciw temu problemowi i uruchomiła specjalna platformę internetową, umożliwiającą sprzedaż swojego miejsca na trybunach. Cena takiego biletu, musi być jednak identyczna jak koszt jego nabycia. Jest to jedyny akceptowany przez UEFĘ sposób sprzedaży wejściówek. Jeżeli ktoś chciałby sprzedać swoje miejsce w inny sposób, np. przez inny portal, za większe pieniądze, wtedy taki bilet nie będzie przez federację akceptowany (nie będzie on upoważniał do wejścia na stadion). Jak widać UEFA postanowiła walczyć z popularnymi "konikami", sprzedającymi bilety w cenach kilkakrotnie wyższych niż pierwotne.

Warunkiem, który umożliwi kupno biletu na specjalnym portalu UEFY, jest uprzednie zarejestrowanie się na nim (chyba, że ktoś posiada już konto). Informacje o pojawieniu się biletów do kupienia, będą pojawiały się na bieżąco. Chętni do nabycia wejściówek muszą więc wykazać się cierpliwością i refleksem.

Jeżeli mimo tego nie uda się komuś nabyć biletu, pozostaje jeszcze ostatnia szansa. W grudniu tego roku, po rozlosowaniu grup turnieju finałowego, odbędzie się ponowna, ostatnia już loteria biletów. Będą one pochodzić z puli przydzielonej poszczególnym federacjom piłkarskim z danych krajów. Chętni muszą być oczywiście zarejestrowani na stronie UEFA.

Szczegóły i rejestracja na oficjalnej stronie UEFA

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.