Facebook Google+ Twitter

Bilety na mecz z Anglią zachowują ważność. Można też składać reklamacje

Jest przynajmniej jedna dobra wiadomość po wczorajszym skandalu na Stadionie Narodowym. Mecz odbędzie się z udziałem publiczności, a bilety zakupione przez kibiców na pierwotny termin będą honorowane.

 / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski"Bilety i zaproszenia na mecz, który nie odbył się wczoraj zachowują ważność, bez względu na stan w jakim się znajdują" - informuje Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) w oświadczeniu przesłanym także do naszej redakcji. Osoby, które zakupiły bilet w portalu "Kupbilet.pl, są natomiast proszone przez organizatora meczu o jego ponowne wydrukowanie. Kibice ci mogą składać reklamacje, w razie niewykorzystania biletów, za pośrednictwem internetu bezpośrednio w ich systemie.

Reklamacje innych niewykorzystanych biletów są przyjmowane "w miejscu ich zakupu". Pod adresem mailowym reklamacje@pzpn.pl można składać "wszelkie pytania dotyczące reklamacji". PZPN informuje też, że "reklamacje osób, które nie posiadają biletów nie będą uwzględniane".

Według wczorajszych ustaleń mecz z Anglią ma się odbyć dzisiaj o godz. 17. Kibice będą wpuszczani na stadion już trzy godziny wcześniej.

Szanse na to, że tym razem mecz się odbędzie, są duże. Dach na stadionie został zamknięty tuż przed północą, na boisku nie ma już kałuż. Poza tym prognozy pogody na dzisiejszy dzień są bardziej optymistyczne niż wczoraj.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.