Facebook Google+ Twitter

Bilety na Zimowy Narodowy w komórce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-09 14:56

Bilety na Zimowy Narodowy można już kupować przy użyciu aplikacji mobilnej SkyCash. Za jej pomocą w Warszawie można też płacić za przejazdy komunikacją miejską i kolejową, parkowanie czy bilety do kina.

Pierwszymi wydarzeniami, na które bilety można kupić komórką są atrakcje organizowane w ramach drugiej edycji projektu Zimowy Narodowy. Na odwiedzających czeka tam Zimowe Miasteczko o łącznej powierzchni blisko 5 tys. metrów kwadratowych, m.in. lodowiska, górka lodowa, ice bar oraz podziemny skatepark. Użytkownicy mogą kupować bilety podłączoną do aplikacji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash. Rozwiązanie pozwala też szybko zapoznać się z opisami poszczególnych atrakcji oraz kupić jednocześnie nawet kilka biletów, np. dla członków rodziny lub znajomych.

Płacenie komórką za wstęp na Stadion Narodowy wygląda podobnie, jak korzystanie z innych usług dostępnych w SkyCash, np. kupowania biletów komunikacji miejskiej i kolejowej oraz do kina. Wystarczy wybrać jedno z dostępnych wydarzeń, określić związane z nim parametry, takie jak data, liczba biletów czy zniżka, a następnie zatwierdzić transakcję. Wchodząc na stadion, zamiast tradycyjnego biletu, użytkownik okazuje obsłudze jego elektroniczny odpowiednik, zapisany w zakładce "Kontrola". Można ją wyświetlić także w trybie offline, bez obawy o brak dostępu do sieci.

– SkyCash jest rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w obsłudze wydarzeń biletowanych, co potwierdza nasza współpraca z największymi sieciami kinowymi w Polsce - powiedział Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. – Zaletą aplikacji jest ogromna uniwersalność. Pozwala ominąć kolejki, ale też szybko kupić bilet na pociąg lub autobus, zapłacić za parkowanie czy podjąć gotówkę z bankomatu – dodaje Krajewski.

Usługa „Stadion Narodowy” znajduje się w zakładce „Kultura i rozrywka”. Obecnie mogą z niej korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS (iPhone). Wkrótce zostanie udostępniona także użytkownikom systemu Windows Phone. SkyCash jest darmowy i dostępny w dedykowanych sklepach z aplikacjami.
(Łukasz Bardyszewski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.