Facebook Google+ Twitter

Bilińscy - rodzeństwo, które odnalazło się po 32 latach

Zły los tak pokierował naszym życiem, że moja siostra długo nie miała pojęcia, że ma brata. Kiedy jednak wreszcie dowiedziała się o tym od swojej mamy, od razu zaczęła mnie szukać.

Spotkanie po latach. / Fot. Teresa Kazmierczak.Mieliśmy tego samego ojca, ale on nie żył ani z moją rodziną, ani z rodziną siostry. Ostatnie nasze spotkanie odbyło się 32 lata temu, gdy ona była małą dziewczynką. Przychodziła wraz ze swoim dziadkiem na plac zabaw w pobliżu mojego miejsca pracy. To właśnie wtedy, gdy rozmawiałem z jej dziadkiem, wyszło na jaw, że ta mała dziewczynka jest moją przyrodnią siostrą. Mężczyzna, ze względu na wiek dziewczynki, poprosił o zachowanie tajemnicy o naszym pokrewieństwie. Dotrzymałem słowa.

Siostra będąc już dorosłą kobietą, postanowiła po śmierci dziadka, odszukać brata o którym dowiedziała się od swojej mamy. Dzięki jednemu z portali społecznościowych i znajomości mojego nazwiska, udało się jej mnie odszukać. Napisała do mnie e-maila, by upewnić się, że jestem osobą, której szuka.

Wszystko się zgadzało. Umówiliśmy się na pierwsze po latach spotkanie. Było dużo łez szczęścia. Był to najważniejszy dzień zarówno w moim, jak i w jej życiu. Obecnie nasze kontakty są bardzo bliskie i serdeczne. Spotykamy się przy okazji świąt i wydarzeń rodzinnych. Wymieniamy się spostrzeżeniami i dzielimy życiowym doświadczeniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+ Dziękuję za tę relacje. Pozdrowienia dla szczęśliwego rodzeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Za opowiedzenie tej historii. Trudno komentować. Choć to jeszcze jeden przypadek, gdy dzieci same naprawiają to co zepsuli rodzice.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromny plus (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.