Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27049 miejsce

Bill Ariunbaatar i Kacper Kuszewski w finale XIII edycji "TzG"

W półfinale XIII edycji "Tańca z Gwiazdami" odpadła Weronika Marczuk. O tym, kto wygra Kryształową Kulę i Mercedesa Klasy C Coupe, przekonamy się już za tydzień, 27 listopada.

12. odcinek programu otworzył występ Nataszy Urbańskiej i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli wspólnie tango "Valentino" z musicalu "Polita".

Jako pierwszy zatańczył aktor znany z serialu "M jak Miłość", Kacper Kuszewski. Jego rumba została oceniona na 35 punktów. - Bardzo piękny taniec […]. Dobry początek dzisiejszego programu - chwalił Janusz Józefowicz. - Fajnie pracowały twoje stopy, jednak twoja góra była trochę sztywna - komentowała Iwona Pavlović. Za drugi taniec Kacper Kuszewski i Anna Głogowska otrzymali 39 punktów. - Ja mam ściśnięte gardło, to było po prostu piękne - zachwycała się Fraszyńska. Para nr 13 uzyskała w sumie 74 punkty i uplasowała się na drugiej pozycji w klasyfikacji sędziów.

Drugi taniec, tango Argentino należał do Weroniki Marczuk i Jana Klimenta. Para zdobyła 36 punktów. Choć Jolanta Fraszyńska odczuwała niedosyt emocji, to Janusz Józefowicz chwalił aktorkę i prawniczkę za "dyscyplinę w narracji". Pierwszy manager muzyczny Edyty Górniak uznał ten taniec za dotąd najlepszy w wykonaniu Marczuk. W drugiej turze tańców para nr 10 wykonała pasodoble, które ocenione zostało na 32 punkty. W sumie Marczuk i Kliment zebrali 68 punktów, co dało im trzecią, a zarazem ostatnią pozycję w rankingu not sędziowskich.

Pierwszą i drugą rundę tańców półfinałowych zakończyła para nr 7 - Bill Ariunbaatar i Janja Lesar. Za jive’a zebrali aż 39 punktów, natomiast za tango argentino "zgarneli pełną pulę". Reporter telewizji U1 Bator zajął więc według jurorów pierwsze miejsce w półfinale XIII edycji "Tańca z Gwiazdami".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.