Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8149 miejsce

Bill Kaulitz z zespołu Tokio Hotel prezentuje Epkę "I'm Not OK"

Zespół Tokio Hotel sprzedał na świecie ponad dziewięć milionów płyt, zdobywając ogromną popularność również w Polsce. Teraz frontman zespołu Bill Kaulitz pod pseudonimem Billy, prezentuje swój solowy materiał muzyczny.

Okładka ep'ki 20-go maja premierę miał debiutancki, solowy materiał Billa Kaulitza z zespołu Tokio Hotel "I'm NOt OK". Wydanie płyty poprzedziły cztery biletowane spotkania z artystą w Los Angeles, Mediolanie, Paryżu oraz Berlinie, podczas których można było premierowo usłyszeć nagrane utwory. Sam wokalista tłumaczy że od dawna marzył o nagraniu solowych utworów jednak zobowiązania koncertowe związane z promocją ostatniego albumu zespołu "King's of Suburbia", dopiero teraz o zakończonej trasie koncertowej zespołu może sobie na to pozwolić.

Na EP'ce znajdziemy pięć premierowych utworów. Cale wydawnictwo ukazało się tylko w formie cyfrowej. Na singiel promujący projekt została wybrana romantyczna ballada "Love Don't Break Me" opowiadająca (podobnie jak cala płyta) o nieszczęśliwej miłości wokalisty. Stonowany teledysk do utworu został nagrany w czerni i bieli. Mimo że utwór został wybrany na pierwszy singiel to znajduje się jako ostatni na płycie. Album rozpoczyna elektroniczny "California High" który wydaje się być idealnym na klubową imprezę, mocny bas oraz pop w połączeniu z elektroniką słyszymy również w kolejnym utworze "Not Over You", który brzmi nieco jak przedłużenie poprzedniej piosenki. Wokalista śpiewa w nim o tym że nie potrafi uciec od wspomnień dotyczących ukochanej osoby. Każdy następny utwór wydaję się być bardziej stonowanym od poprzednika. Chillowy pop słyszymy w utworze "Odds Are Against Us". Jednak moim zdaniem jednym z najmocniejszych akcentów na płycie jest utwór "Forbidden Love" w którym dominuje przestrzenna elektronika.

Najmocniejszym utworem moim zdaniem jest rozpoczynający płytę "Cailfornia High" oraz "Forbidden Love", które idealnie sprawdzą się jako muzyczne hity tego lata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.