Facebook Google+ Twitter

Billy Talent, P.O.D. i Gentleman wystąpią na Lemon Festival 2013!

Billy Talent, P.O.D. i Gentleman to zagraniczne gwiazdy, które wystąpią na Lemon Festival 2013. To już druga edycja imprezy, która odbędzie się w tym roku w dniach 28 i 29 czerwca na Łąkach Niebudaka w Łowiczu (okolice Warszawy).

 / Fot. Materiały prasoweOprócz nich na festiwalu zobaczmy także m.in. Luxtorpedę, Jelonka, Frontside, Anti Tank Nun, Mesajaha, Poparzonych Kawą Trzy i Chemię.
 / Fot. Materiały prasoweLemon Festival to impreza o charakterze rockowym ale nie ograniczająca się tylko do samego rocka. Na feście spotkamy nie najlepszych artystów łączących często wiele stylów, ale również najciekawszych DJ-ów z Polski i zagranicy którzy swoje fascynacje muzyczne czerpali z rocka czy nawet metalu. Warto podkreślić, że Łowicz to w tej chwili doskonałe miejsce do którego można bardzo szybko dojechać wykorzystując każdy środek transportu. Autostrada A2 oraz doskonała infrastruktura kolejowa i bliskie położenie lotnisk w Warszawie, Łodzi czy nawet Poznania pozwala bardzo optymistycznie spoglądać na przyszłość nowo powstającej imprezy.
 / Fot. Materiały prasoweLemon Festival 2013 to dwie sceny: Główna i Klubowa. To produkcja na najwyższym poziomie z zaangażowaniem najnowocześniejszych systemów scenicznych, świetlnych i dźwiękowych. Poza atrakcyjnymi koncertami uczestnicy będą mieli do dyspozycji pole namiotowe i zaplecze gastronomiczne.
Więcej informacji na www.lemonfesival.pl oraz www.facebook.com/LemonFestivalPL

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.