Facebook Google+ Twitter

Bingo prosi o dom

Kiedyś miał pana i dom. Przez myśl nawet mu nie przeszło, że jedno zrządzenie losu odbierze tę normalność, a tak właśnie się stało. Teraz pudelkowate cacko prosi o dom.

Bingo1 / Fot. Iza KaczmarczykPrzed około 9-10 letnim Bingo kolejny rozdział życia pod znakiem bezdomności i walki o przetrwanie. Beznadzieja i zaniedbanie zrobiły swoje, w masie skołtunionej sierści utonęła jego nieprawdopodobna uroda. Coraz mniej osób zwracało nań uwagę, biedak wtopił się w zobojętniały na jego niedolę krajobraz.

Wielkie to szczęście, że ktoś położył kres temu dramatowi. Dziś, dzięki umieszczeniu go w hoteliku dla zwierząt i po doprowadzeniu do ładu, to cudne, pojętne, łagodne, zdrowe i wpatrzone w człowieka stworzenie czeka na swoją drugą szansę.

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc, o włączenie się w poszukiwanie odpowiedzialnie kochającego, nowego właściciela tego psiaka, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że będzie wiernym przyjacielem i ozdobą swego pana. Wyglądem, oddaniem i inteligencją zachwyca. Niech dane mu będzie raz wtóry rozkwitnąć i cieszyć się tym, że ma dla kogo żyć.

Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Bingo są: 507180857, adoptujserce@wp.pl

Bingo2 / Fot. Iza KaczmarczykBingo3 / Fot. Iza Kaczmarczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Biedne te psiaki, ale może uda mu się jak Malince któa znalazła dom dzięki artykułowi na tym portalu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.