Facebook Google+ Twitter

Bingo prosi o dom

Kiedyś miał pana i dom. Przez myśl nawet mu nie przeszło, że jedno zrządzenie losu odbierze tę normalność, a tak właśnie się stało. Teraz pudelkowate cacko prosi o dom.

Bingo1 / Fot. Iza KaczmarczykPrzed około 9-10 letnim Bingo kolejny rozdział życia pod znakiem bezdomności i walki o przetrwanie. Beznadzieja i zaniedbanie zrobiły swoje, w masie skołtunionej sierści utonęła jego nieprawdopodobna uroda. Coraz mniej osób zwracało nań uwagę, biedak wtopił się w zobojętniały na jego niedolę krajobraz.

Wielkie to szczęście, że ktoś położył kres temu dramatowi. Dziś, dzięki umieszczeniu go w hoteliku dla zwierząt i po doprowadzeniu do ładu, to cudne, pojętne, łagodne, zdrowe i wpatrzone w człowieka stworzenie czeka na swoją drugą szansę.

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc, o włączenie się w poszukiwanie odpowiedzialnie kochającego, nowego właściciela tego psiaka, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że będzie wiernym przyjacielem i ozdobą swego pana. Wyglądem, oddaniem i inteligencją zachwyca. Niech dane mu będzie raz wtóry rozkwitnąć i cieszyć się tym, że ma dla kogo żyć.

Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Bingo są: 507180857, adoptujserce@wp.pl

Bingo2 / Fot. Iza KaczmarczykBingo3 / Fot. Iza Kaczmarczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Biedne te psiaki, ale może uda mu się jak Malince któa znalazła dom dzięki artykułowi na tym portalu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.