Facebook Google+ Twitter

Biografia Steve'a Jobsa bije rekordy sprzedaży

Biografia Steve'a Jobsa okazuje się najlepszym debiutem roku. W zaledwie sześć dni sprzedano 380 tys. egzemplarzy. Według księgarzy, publikacja może stać się najlepiej sprzedającą biografią.

 / Fot. Matthew Yohe, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:SteveJobsMacbookAir.JPG&filetimestamp=20080824221308 Jak wynika z raportu prestiżowego magazynu "The Bookseller" biografia niedawno zmarłego szefa Apple autorstwa Waltera Isaacsona, stała się bestselerem zaledwie po tygodniu sprzedaży. Tylko w Stanach kupiło ją 380 tys. osób. Wynik może okazać się znacznie lepszy, ponieważ dane o sprzedaży ciągle napływają. Szacuje się, że książka mogła zostać sprzedana w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy.

Jak podaje Tvn24.pl żadna biograficzna książka od listopada 2010 roku do dziś nie sprzedała się w USA lepiej w ciągu pierwszego tygodnia. Sukces biografia odniosła również w Wielkiej Brytanii. W pierwszym tygodniu sprzedaży kupiło ją 38 tys. osób.

Zdaniem księgarzy publikacja ma szansę zostać najlepiej sprzedającym się tytułem tego roku i pokonać takie bestselery jak "Kluczowe decyzje" byłego prezydenta George'a W. Busha i "Life" Keitha Richardsa z Rolling Stones.

Autor ujawnia nieznane fakty z życia Jobsa, który słynął z niechęci do opowiadania o sobie. Zamieszcza rozmowy z jego wrogami, konkurentami, rodziną czy zwolnionymi współpracownikami. W Polsce książka autorstwa Waltera Isaacsona ukaże się 21 listopada.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.