Facebook Google+ Twitter

Biografie Messiego za materiały sportowe. Kto wygrał w ostatnim etapie?

W naszym konkursie mogliście wygrać dwie biografie Lionela Messiego - "Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)" Wydawnictwa SQN. Sprawdźcie, kto je otrzymał!

 / Fot. Wydawnictwo SQNW środę piłkarski świat wstrzymał oddech, kiedy Lionel Messi z grymasem bólu padł na murawę Camp Nou. Na szczęście okazało się, że kontuzja, której doznał najlepszy piłkarz świata, jest niegroźna. My mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. W naszym konkursie możecie wygrać biografie Lionela Messiego - "Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)" Wydawnictwa SQN.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy czekać na Wasze sportowe materiały - zarówno galerie jak i artykuły. Przy wyborze zwycięzcy weźmiemy pod uwagę zarówno jakość jak i liczbę materiałów. Im więcej dobrych artykułów i galerii, tym Wasze szanse na wygranie książki będą większe!

Etapy konkursu: 6-12 grudnia (etap I), 13-19 grudnia (etap II).

Kto wygrał w I etapie?


W pierwszym konkursowym tygodniu niezwykłego wyczynu dokonał Łukasz Lewandowski, który opublikował aż... 36 artykułów newsowych! Obok takiego wyczynu nie mogliśmy przejść obojętnie i to jego nagrodzimy książką "Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)".

Kto wygrał w II etapie?


W drugim etapie konkursu zdecydowaliśmy się nagrodzić Bartosza Zasławskiego, który opublikował trzy autorskie, wysokiej jakości artykuły, w których stara się bardziej szczegółowo przyjrzeć danemu zagadnieniu.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie! ta nagroda dla mnie to bardzo miła motywacja do dalszej pracy. Zapraszam wszystkich do czytania i komentowania moich materiałów oraz życzę powodzenia uczestnikom II etapu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.