Facebook Google+ Twitter

Biografie piłkarzy za materiały sportowe. Kto wygrał w II etapie?

W naszym sportowym konkursie możecie wygrać biografie Robina van Persiego oraz Ikera Casillasa Wydawnictwa SQN. Co zrobić, aby je otrzymać?

 / Fot. Wydawnictwo SQNIker Casillas oraz Robin van Persie to jedni z najlepszych piłkarzy biegających po światowych murawach. Hiszpański bramkarz zdobył w futbolu wszystko, co było do zdobycia. W przeciwieństwie do równie wybitnego, ale niespełnionego Holendra. Robin van Persie z Arsenalem musiał głównie znosić gorycz porażki, dlatego postanowił przenieść się do wielkiego rywala "Kanonierów"  / Fot. Wydawnictwo SQN- Manchesteru United. Już w najbliższy weekend, po raz pierwszy zmierzy się ze swoim byłym klubem.

W naszym konkursie możecie wygrać biografie tych zawodników, wydane przez Wydawnictwo SQN.

Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy czekać na Wasze materiały sportowe. Najaktywniejszych Autorów najlepszych tekstów nagrodzimy książkami.

Etap 1. 31 października - 7 listopada. Do wygrania: "Robin van Persie. Biografia"

Etap 2. 7 listopada - 14 listopada. Do wygrania: "Iker Casillas. Skromność mistrza"

Kto wygrał w I etapie?


W minionym tygodniu w dziale "Sport" najbardziej wyróżniał się Karol Polsakiewicz, który otrzyma książkę "Robin van Persie. Biografia"! Karol publikował najświeższe informacje o występach Jerzego Janowicza na paryskich kortach, sytuacji naszych piłkarskich kadrowiczów w klubach zagranicznych oraz relacjonował mecze ligi polskiej i Ligi Mistrzów. Wyróżnić chcielibyśmy Bartosza Zasławskiego, Dawida Bożka, Dominika Lenarta, Mateusza Błocha i Mariusza Michalaka, którzy również zwrócili naszą uwagę swoimi sportowymi materiałami.

Kto wygrał w II etapie?


W drugim etapie konkursu zdecydowaliśmy się nagrodzić Mariusza Michalaka, który między 7 a 14 listopada opublikował 6 materiałów dotyczących walki Mariusza Wacha z Władimirem Kliczką. Mariusz otrzyma książkę "Iker Casillas. Skromność mistrza". "Wyróżnić" chcielibyśmy Dominika Lenarta, Bartosza Zasławskiego, Piotra Florka, Dawida Bożka oraz Karola Polsakiewicza.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za docenienie mojej pracy i nagrodę. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.