Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26322 miejsce

Biskup Edward Janiak z wizytą we wrocławskiej parafii [zdjęcia]

W niedzielę 10 kwietnia 2011 r., biskup Edward Janiak wraz z delegacją odwiedził jedną z najmniejszych wrocławskich parafii. To malutki Kościółek przy ul. Brucknera - Parafia Rzymskokatolicka. p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Raz na 5 lat biskup odwiedza każdą podległą parafię. W ostatnią niedzielę uświetnił swoją obecnością mszę św. w parafii obejmującej Wrocław - Kowale. Fot. Emi Soboń
Raz na 5 lat biskup odwiedza każdą podległą parafię. W ostatnią niedzielę uświetnił swoją obecnością mszę św. w parafii obejmującej Wrocław - Kowale. Fot. Emi Soboń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przed czym jest to ostrzeżenie? Ostatnie zresztą? W jaki sposób naruszam regulamin? Panie Dominiku, nie zna Pan procedur. Najpierw jest ostrzeżenie - stój!, następnie - stój, bo będę strzelał!, następnie - stój bo strzelam! Kiedy wszystkie te ostrzeżenia nie skutkują - oddaje się strzał w dolne partie ciała. Więc co Pan wie o ostrzeżeniach, jak Pan nawet broni w ręku nie trzymał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mariuszu, nie będę z Panem walczyć bo widzę, że nie tylko pod moimi artykułami wyraża Pan takie opinie. No cóż, pozdrawiam i tyle ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Soboń, zanim usunie Pani komentarz, proszę zapoznać się z regulaminem, na który tak ochoczo się Pani powołuje. Jeżeli już się z tym Pani upora, to proszę uzasadnić w którym miejscu mój komentarz łamie tenże regulamin. Bo dam się ochrzcić, jeśli wspomina on o wyrażaniu swojej opinii w kwestiach należycie wykonywanej posługi przez funkcjonariuszy Krk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.